otazka na chlapov =)

Príspevok v téme: otazka na chlapov =)
dostneskusena

chlapiii, ako to mate radi ked vas holka robi ustami? je pre vas vzrusujucejsie ked sa jej urobite do ust alebo ked to len tak necha na vas vystreknut? a este nieco = robi vas baba dalej po spraveni sa jej do pusy? ako to mate radsej? som dost neskusena a nechcem pred chalanom vizerat jak poleno :P

picasso

"keby bola moja ako ty", mam rad ked mi to robi ustami ale nechce aby som jej to striekol do pusy,ale ja by som velmi chcel a aby este chvilu po vystreku v tom pokracovala

ronny

Ja mam rad ked mi ho normalne robi baba ustami a pritom mi strci jedn prstek do zadocku .... to je super .... mas rada aj jemny anal???

dostneskusena

pockaj, myslis ked ti lize analny? abo ten co som ja opisala? ja mam rada ked ma tam dole robi ustami a naraz aj prstekom. to je paradne

ronny

... tak toto miesto je tiez citlive, ja som pisalze mam rad prst v zadocku, tak sa tiez dostanes k tomu miestu a ked mi ho pritom robi priatelka ustami je to ozaj perfektne ... ty mas co rada porad nieco ...

ronny

tak mozno je to to miesto co som opisoval, je velmi citlive ... ja mam 26 ... kolko mas ty??? Myslim si ze mam par skusenosti ... az vela ...

ronny

Chalani nemaju bod g si myslim, len miesto na zaludi zo spodu je velmi citlive. Ked ho budes olizovat koncom jazyka tak ta bude prosit aby si si ho strcila do pusy a mohol sa vystriekat ... Ale vazne kolko mas rokov???