Ktorá špirála je najlepšia?

FromLenka

Ahoj pozri sa ku mne na blog, v časti ,,beauty" nájdeš mnou odporučené produkty, ale aj tie, s ktorými som nebola spokojná.
Nájdeš ma tu: -odkaz odstránený- Sú tam aj moje obľúbené špirály.
Alebo FB: www.facebook.com

Ewulka

Ahojte baby, to co tu citam o avone ma prekvapilo, este som to nepocula. Ja pouzivam odtial len tu pletovu vodu proti akne uz niekolko rokov a som spokojna. A co sa tyka spiraly tak tiez uz asi 3 roky pouzivam Max Factor falsh lash effect a je 100000 % tna , sice je drahsia ale krasne vytoci predlzi oddeli:-)

verunka18

Baby špiralu si musite odskusať na SEBE lebo každa ma ine riasy jednej može byt najlepšia a inej može zlepovať. Keď máte dlhé riasy, kupujte zhustujuce spiraly a ked zase huste tak predlzujuce a ak ich mate rovne tak vytacacie alebo zhustujuce tu by predlzujuce spravili len dojem takej strechy nad okom. Ale mne je najlepšia od Maybelline collosal volume express a tiež aj ta z efektom umelych rias

.Spiralka

najlepsia co som doposial mala bola maybelline volume express aj collosal a annemarie borlind. najhorsia pre mna bola rimmel.

ginger27

La Roche Posay - densifying...alebo tak nejak sa volá..treba na nete kuknpť...je vážne skvelá..nerobí žiadne umelé zlepené riasy ale krásne a prirodzené...dlhé a vytočené..

shima2

Za mňa Oriflame wonder lash. Teraz vyrábajú aj extra čiernu verziu, takže už sa ju chystám vyskúšať. A ešte Bourjois volume glamour and ultra curl. Robí prirodzené a pekne vytočené riasy

luboskova

jednoznacne Define a lash od maybelline alebo ta nova co chodi v reklame taka zlta s tou som spokojna alebo od astoru v takom zlatom obale...vsetky pekne predlzia riasy a nelepia