Zase tie tampóny!

Príspevok v téme: Zase tie tampóny!
lilianka40

Dievčatá, ktoré používate tampóny, cítite ich, keď ich máte v pošve? Lebo ja áno a hrozne ma to bolí. A bolí to, aj keď ich vyberám. Klasický tampón som tam ani nemohla dať, tak som si kúpila mini. Myslíte, že mi tam raz vojde aj väčší? Lebo ak nie, neviem si predstaviť, ako to bude, keď budem s chlapcom...

ucitel

Ahojte holky.
milá Lilianka40 poďľa tvojich slov čo píšeš máš asi málo rokov a si ponna ak nie prepáč....ako píše sisi1 Telo si na to zvykne časom ale musíš ho dať na správne miesto aby Ťa to prestalo bolieť a aby si hu prestala vnímať.musíš začínať mini lebo iný tampón tam nedáš a postupom času to bude len lepšie. Keď bude mať styk s chalanom penis ešte trochu roztiahne tvoju vagínu vnútri.Lebo vagína je samí sval a neskôr potom dáš vôčšie tampóny. ako píše amalia veľa šťastia s tampónmi a s chalanom a žiadne bolesti. ak máte ešte otázky napíšte mi na Samotar3@azet.sk

pata.k

urcite ide o prax.. spociatku je to narocne, nie vzdy sa to podari, ale casom to bude lahke.. urcite to po par pokusoch zvladnes.. je dobre zacat s malymi tamponmi, ked sa ti to s nimi bude darit, tak mozes prejst na vacsie..

wiktorka

ja som zacala tiez s tamponmi mini bolo to uplne necakane a kedze som bola na kupalisku inu moznost som nemala len tampon ... no hned na prvykrat za vysvetlenia mojej sesternice som si ho zaviedla spravne a necitila som ho ... dokonca by som nanho aj zabudla keby mi sesterka nepripomenula ze si mam ist vymenit tampon :) ... kazde telo je ine :)

amalia

mne trvalo velmi dlho, nez som si dala prvy tampon, tiez som zacinala s mini... som si vravela, ze ked mi tam nejde dat taky malinky tampon, ako sa budem milovat s chlapcom niekedy? ale vsetko je ok, postupne si zvyknes, zo zaciatku to bolelo, ale ako vravim potom ok:)aj s tamponmy aj s chlapcom:) tak drzim palce

Slaninnka

Podobne...ono to chce prax aby si ho dokazala zaviest na spravne miesto,ak ti to nepojde ani s mini tamponami tak si kup tampaxy s aplikatorom,tie ta zarucene naucia ako zaviest tampon na spravne miesto.Ja som s tym tiez mala problemy na zaciatku a teraz uz nepouzivam nic ine,chce to len cvik a tampony budu nenahraditelny pomocnik a zavedenie ti bude trvat skutocne len par sekund.

sisi1

Neviem, ao dlho uz tampony pouzivas, ale mnba to na zaciatku tiez velmi bolelo, dokonca aj pri chodzi.. ale casom to preslo, telo si na to zvyklo a dnes si zivot bez tamponov neviem predstavit. :)