antikoncepcia + priberanie

klara56486486

kazda antika vplyva na kazdeho inak, jedina hak, z ktorej sa nepribera, resp. nezadrzuje sa voda je yadine, ale. yasminelle, ostatne hak sposobuju,ze ked vypijes menej ako 2l vody denne, tak sa v tebe ta voda zadrzuje a ty mozes pribrat 2-3kg.ale z vlastnej skusenosti viem,ze ked cvicis a zdravo sa stravujes nepriberies(ja som brala tri-regol )a sxudla som 8kg, je to iba na tebe,lebo hak nie je nejaky dux,kt by do teba pxal nezdrave veci, a etse jedna poznamka, mnoho dievcat to nevie, a priklada to hak, ze po 18roku zivota,je prirodzene,ked priberies 2-3kg.pretoze organizmus sa meni a vyvija, a ci uz xceme al. nie, pripravuje sa "zasobami" na materstvo.

kitti

Tak ja so uz brala viac druhov HAK,ale stale som ochorela na druhy-treti den. Spitaj sa radsej doktora,podla mna to neni dobre

qiu

inak ja osobne som pribrala z chloe a teraz neviem či si ich mám isť zmeniť,alebo nie lebo ak by som pribrala ešte viac no to by bolo zaujímavé... inak myslíte že je v poriadku ak dostanem mens. až na 7. deň vynechania?

romca

konecne niekto. ja som prave dnes zacla brat a velmi sa bojim ze z toho priberiem. Ja beriem Diane 35. zatiel mi nikto neodpisal, ci sa z toho pribera. viem za u kazdeho to je inak. ale aj tak som chcela vediet, ci z toho pribralo vela bab...