Opuchnuté semeníky

webmaster

mam problem....lavi semenik mam vecsi a je nizsie ako pravy....tento tyzden sa mi otocil pravi semenik a ja som si ho napravil ale neviem ci spravne...bol som aj u doktora a povedal ze je vsetko v poriatku ze nieje otoceny aj na ultrasonografii vsetko vporiatku len nadsemenik bol zdureny....tak preco to mam teraz opuchnute a mam tam zly pocit je to citlive....

poradte

pls pomoc...poradte..lavi semenik mam nišie ako pravy a je odost večší....to mam uz od 4rokov bol som na to operovany a zase akokeby sa mi jedno nevyvyjalo.....co stym??????

vlado

Takze ludia z vlastnej skusenosti - RAKOVINA SEMENIKA JE: ak je jeden semenik zvacseny a tvrdy - ake kolvek zvacsenie semenika - pri ktorm Vas nic neboli treba okamzite konzultovat s lekarom !!!!!!!!!!- !!!!!!!!a to hned !!!! ci cakate az kym vam nebude pomoci?

fgf

ja som ich mal v detstve(asi 8r) tiez opuchnute, vzali ma k lekarovi, on dal nato nejaku masticku a odvtedy to bolo vporiadku :)

wia

môj frajer to má tiež, ľavý semenník ako päsť... stalo sa mu to po operácii pruhu, hovorili mu, že to je tekutina a vstrebe sa to, ale nevstrebalo, ani nezmenšilo, tak chodí po urológoch a ten posledný mu zobral onko markery, aby spravili testy na rakovinu semenníkov. Tak ak niekto viete o niečom inom čo by to mohlo byť, tak prosím napíšte...

matis

ale niee ja som si nasiel take dva tvrde utvary na semenikoch teraz tu sedim a rozmyslam,, zitra idem k doktorovi a musim zistit co to je ale ak niekto ma nejaku radu dajte..

lea

zajdi k lekarovi. my sme raz mali takeho pacienta, 14 r, ze mal akoby balvan v trenirkach, strasne to bolo vidiet. mal to z infekcie, ktoru si zaviedol do penisu pri masturbacii. priviezli ho rodicia, bolo to trapne vsetkym

magar

Ahojte....Zdá sa mi, alebo lepšie povedané mám jeden semeník vyžšie a druhý nižšie....čo to zanemná?
A navyše som si na pravom semeníku, ciže na tom vyžšie položenom nahmatal nejakú gulku....Dufam, že nemam rakovinu alebo niečo takéé...poradte prosim.....Mam iba 16 rokov....Dakujem