Je to bulimia?

Príspevok v téme: Je to bulimia?
neista

neviem,ci som alebo niesom v tom.prosim pomozte mi..ked tu tak citam prispevky..o anorexii a bulimii..zneistela som..pretoze ja tiez po jedle chdi jedlo vyzvracat..ale nerobim to vzdy...tak mi povedzte ci potrebujem alebo nepotrebujem odbornika..a to vsetko sa deje asi mesiac..budem nejem vobec,bude jem ale uplne minimum,alebo sa najem a chodim vracat..ale ako hovorim..nechodim vracat po kazdom jedle..tak??

jaja

no to nie je velmi pozitivne,ked vetu nemas dokoncenu tak nevies ani dovod=(a to je hlavne,aby si ho zistila...netrap sa zbytocne roky ako ja...a mnohe dalsie...no a zuby preto,pretoze ked zvracias,tak sa ti do pusy dostane zaludkova kyselina a rozklada zubnu sklovinu...najdi si na nete niekde obrazky...zubov,teda vlastne toho co z nich casom ostalo...

neista

veta je dokoncena..som hroch...a stho hrocha sa chcem premenit..byt stihlou..chem ...bat sa nemusim preto,lebo vcera ma strasne pichalo v hrudniku,a bolelo hrdlo..po zvracani...bala som sa co bude nasledovat..dnes nepocitujem ziadne bolesti..aj ked som doobedu trochu citila ten hrudnik,teraz uz nic..takze ziadny LEKAR

jaja

a preco si s tym zacala?vies dovod?a ten dovod,ze si ako hroch neberiem,jednoducho dokonci vetu...chcem schudnut,lebo som tucna,tipujem teda,ze to by si napisala,a vadi mi to lebo...

neista

no pisem ze mi to trva asi mesiac...bud jem ale len trosku..alebo jednoducho nejem..niekedy..napriklad vcera som zjedla celu zemlu!!!co som v zivote nedokazala po polovicke som boly syta ako kon..kusky slaniny,sunky,keksy,cokolada,tycinka..a sla som zvracat..a po vcerajsu mi bolo sakramensky zle..dnes mi je lepsie,tesim sa,nemusim sa bat...

jaja

pocuj,takto si len privodis ujmu na zdravi,,,odpovedz mi na otazocku...zda sa ti prirodzene papat a potom to vyvracat?a si myslis,ze ked schudnes a prestanes s tym ako pises,nenaberies tie kila spat?plus dalsie...a tie znova budes chciet schudnut..a bludny kruh zacina....kolko mas rockov a ako dlho tieto tvoje problemy trvaju?my ti len chceme pomoct,vieme ake je tazke uvedomit si,ze mas problem...nikto ta neobvinuje,len si to musis uvedomit

neista

pozri sa..ked schudnem,prestanem...ratanie kalorii..nevidim natom nic zle,ked to chcem mat pod kontrolou...ked si stanovim svoje pravidla,ktore pazravosotu porusim..co mam robit hm?nechat to v sebe???a dalsich 5 kilou mam nazad nie??