ako z toho von? ale navzdy

jaja

bulimicka...vies preco si s tym zacala?super,ja som na to prisla az po rokoch=Durcite to ide,ale pomaly,tak ako hovoris,raz si myslis,ze to mas uz zasebou,ale inokedy to pride znova...a toto je ten boj a nie je marny...garantujem....zvladnes,len treba vela vytrvalosti a odhodlania..viem,ze je to tazke,vsetky to vieme....ja osobne odporucam pomoc,psychiatra ci psychiatricku,dokonca mozes si nejaku vyhladat a zajst za nou aj osobne a nemusis ist cez odborneho lekara...pisem to,pretoze viem,ze takto to je lahsie..vela stastia=D

bulimicka

ano, tuto otazku som si uz 1000 krat polozila, aj viem odpoved, ale nijako mi to nepomaha. Vies, jeden den sa mi to tak vsetko hnusi ze som si ista ze to uz nikdy neurobim ale o par dni na to vsetko zabudnem a som v tom zas.

cica

a preto vymysleli na takuto chorobu liecenie,lebo mnohe chceli sa z toho dostat von a nevladali same...bez pomoci to nezvladnes.popros svojho osetrujuceho lekara o pomoc.kym je cas.vidis,ako vo svete umieraju na tuto chorobu aj modelky a tiez si mozno mysleli,ze to zvladnu same,drzim ti palce...

sanda

ked chces prestat tak si musis v prvom rade polozit otazku preco to robis urcite to ma nejaky dovod a v prvom rade riesit ten povod toho vsetkeho viem je to tazke ale myslim si ze tak to je z kazdou zavislostou aspon ja to tak beriem ze je to ista forma zavislosti tak co ta k tomu vedie?