Triregol

zhzuzuzh

ahojte holky...chcem vam len povedat, ze tieto tabletky sa neoplatia..ja ich uzivam...ale ako nahla doberiem tento balik hned si ich idem vymenit za lepsie. lebo odkedy ich beriem strasne priberam..a co je najhorsie ze som uplne stratila chut do sexu..takze asi tolko...

mishita

ahojte..uživam tri regol už 7dni- a po šiestej tabletke som dostala hnačku a a je mi zle už dva dni-boli ma stale brucho!-može to byt s toho?-ak ma s tým niektorá nejaku skusenost tak mi prosim poradte-dakujem!

sonda

čaute. očúvajte... berem tri regol už mesiac, teraz mám prestávku na krámy... ale už tretí deň a nič, vobec :-(. keď som brala posledné tabletky, bolelo ma brucho ako pred krámami. ale teraz nič.

tinustek

ahojte chcem sa spytat ake su najcastejsie vedlajsie ucinky tri-regolu...lebo ho mam zacat uzivat...pribera sa z neho?dakujem

alzbee

No ja ti viem odpovedat iba nato, ze s tou hnackou bacha..az si ju mala v priebehu 3-4 hodin od pozitia tabletky, tak to znamena, akoby si ani tabletku neuzila, lebo sa nestihla do teba vstrebat.

Katkadca92

Aojte kocky ja beriem 3regol DVAdni a nvm mam mala som hnacku ae zatial iba raz a mam aj bolesti bruxa myslite ze som aj napriek tomu xranena aebo mam zmenit antiku.kto mal podobne priznaky pls ozvite sa a poradte mi na ktoru antiku ste presli dakujem vopred a ak mate podobny problem a viete poradit tak sa mi pls ozvite dakujem moc papa

alzbee

zo samotnej HAK sa nepribera...moze sa stat, ze zadrziava v tele vodu a potom sa babam zda, ze pribrali alebo im narastli prsia...ked maju pocit, ze "pribrali" velmi, tak sa ma HAK zmenit...alebo este moze zvysovat chut do jedla, ale v tom pripade je to uz na dotycnej, ci sa bude ovladat...