Introvert

Príspevok v téme: Introvert
tom

Ahoj,
chcem sa Vás spýtať aký máte názor na introvertov. Poznáte nejakého? ako s ním vychádzate? Keď už takýto človek nenarozpráva stáva sa z neho niekto "menejcenný"? Nik sa s ním nerozpráva, lebo on sám je tichý. Ale taktiež je to človek, ktorý má bohatý citový život, síce nedáva niektoré ( skoro žiadne ) veci najavo, ale predsa je v podstate taký ako ostatní. Máte podobného priateľa? Stránite sa stretnutiami s podobnými ľuďmi?

SHAKTI

no vidis to sami-lebo si ta cicikame ako male babetko :-)ked ty si taky rozkosny!!
juj! mat o par storoci menej :-DDD aj by som sa ulakomila :-DD

sam

Inak ked vidim, ako pekne mi hovorite = samko, sami=, tak by som si normalne aj zmenil meno. A pritom to =sam= znamenalo uplne ine :-)))).

SHAKTI

neboj sa pohnes sami! ale mozno to ani nezbadas! aj male krocky su krokmi,ktore nas posuvaju vpred a ako tvrdim- Nebez pokial nie si pevny v nohach,ale chod pekne pomalicky aby si si tie nohy nezlamal!!!
a ano sami,nemas za co.. :-DD

identity

no v tomto si dovolim suhlasit. hnev moze byt dobry, ked sa nastves na seba a vies ho pouzit.
pockaj mamca, tak teda trosku potiahnem, len to musim najst. trochu nestiham. sorry :(
shakti ty si myslis, ze si mi nesympaticka?

sam

identity, ja nepoletim rychlo, to som si isty. Difam, ze sa aspon pohnem :-DDDDD.
jaja i a y sa pletu aj mne, ked sa pozries spat, tak sa netrap!

jaja

samko...dakujem velmi pekne,rada pomaham ludom a velmi ma potesi ked vidim ovocie=D
shakti,ale mna normalne irituje ked zbadam nejaky svoj preklep,ale zatial som aspon ziadne vybrane meno nezaregistrovala s makkym i=DDtakze este to nebude akutne=DDDDDD