Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

Fero M..

7 jablk a jedna kava, ako to je na liecenie hlavy a nie tela.

Normalne ked citam co tu niektori zjete za cely den (dokopy nic) tak normalbe nechapem tomu.

nika039 - tak ako to ma ona ma vyzerat jedalnicek

LadyOpium

kks vsetky tu stenete ze sa bojite pribrat a blablabla sa u vedomte co by som ja dala za kocku cokolady alebo cigaretu alebo za pohari dobreho piva? a nemozem to jest lebo ma to moze zabit

nefarie

tak dnesny bojovy plan :
R : jogurt, musli, ovocie podla chuti kava
D : (ak budem v praci stihat) banan al. jablko, ryz.clieb, caj
O : tofu s dusenou zeleninou a bulgurom
V : zeleninovy salat, kefirove mlieko
a po veeelmi dlhej dobe mam pocit, ze som sa usmiala.... od srdca... mozno pre niekoho blbost..ale ti co prezili vedia, co to znamena za pocit :)

nika039

dnes to nie je velmi pekne..jem a jem, cely den som strasne hladna, neviem preco:D takto to vyzeralo:

R: ovsene vlocky so semienkami, ovocim
D: zeleninovy salat s grahamovym roztekom, 25g brioska
O: kura a ryza
D: 30g keks a Activia Aloe Vera
V1: graham. rozok so syrom + 25g brioska
V2: Activia Aloe Vera

nika039

caute baby, som tu tiez nova..poslednou dobou snazim sa jest zdravsie, nieco schudnut a vyformovat si postavu. nie je to este vobec idealne ohladne stravovania, no snazim sa. moje momentalne miery su 175cm a 68kg. dnesny jedalnicek:

R: biely jogurt s orechmi, semiackami, ovocim
D: rozok so sunkou a trochu zeleninoveho salatu k tomu
O: polievka a kura s ryzou (obed je vzdy to, co je navarene..casto aj nezdrave veci:/ )
V: jablko.. (bola som mimo domu, tak som sa nestihla normalne najest)

+ 2 litre vody, salka caju, 2 kavy s mliekom

Budem rada ked sa k nemu ktokolvek vyjadri, pripadne nejake tipy, napady, rady..:) Ďakujem vsetkym a drzte sa!!:)

nefarie

Ahoj baby, som tu nova.. ale trpela som anorexiou ...a mam teraz bulimiu... ale stale nie som fit,ale snazim sa prekonat a bojujem zo vsetkych sil... terajsia vysa/vaha - 168/47 ... tak mi drzte prosim palce...je velmi pozitivne ze sa mozem s niekym podelit o svoje trapenie... zekto si tym presiel tak vie, ze nevidim potraviny, ale kalorie a tabulky..ale bojujem s tym... tak som si dnes po dlhej dobe kupila hrozno..R - velky biely jogrt s orechami a musli, jablko,hrozno, kava

D : jablko,zvysok hrozna, kukricny chlib, caj s medom

O : sosovicovy salat

V : zeleninovy salat, pecivo, tvarohova natierka

drzte mi palce prosim

antiana

R: dve jablká, káva
Obed: kura, pohánka, zelenina
Ol.: dve jablká, káva
V: jogurt s vločkami, tvaroh, grah. rožok
2.V: mlieko s medom (na dobrý spánok:-))