Kariera alebo laska?

Príspevok v téme: Kariera alebo laska?
salvaje

Potrebujem nejaku schopnu radu..neviem co robit... Dostala som ponuku na lepsiu pracu. Som v zahranici, pracujem, ale dostala som moznost byt na poste sekretarky s cistym zarobkom cca 56 000sk... Podmienkou je ostat tu,pretoze potrebuju ma zaucit na PC potrebne veci. Problem je v tom ze mam na Slovensku priatela ktory nie je ochotny opustit svoju dobru pracu tam. Otazkou je, ostat tu a mat skvely bezproblemovy zivot, alebo sa vratit k laske a byt bez prace a domova? (podotykam byvam u mamy a rozvedeni rodicia sa hadaju o byt tak ho idu predat a bezzaujmu kde budem ja)Mam sa rozhodnut ci vezmem miesto do piatku, ale to znamena ze sa rozidem s priatelom. pomoooc prosim poradte

kamy

Prijmi tu pracovnu ponuku. Ved ako si pisala, vratis sa a nemas kde byvat, nemas tu pracu...Laska je sice pekna, ale vyzit sa z nej neda. 56 000 je pekny zarobok, tu by si tolko nezarobila. Skus vztah na dialku a uvidis co bude dalej.

diana

Uz to ze si odisla do zahranicia malo nejaky dovod, okrem najdenia prace su to vacsinou peniaze, ci chceme alebo nie nepovysujem peniaze nad lasku len chcem povedat ze su potrebne v kazdom vztahu. Statisticky najviac problemov vznika prave nedostatkom penazi v rodinach kde potom vznikaju kvoli tomuto hadky. Ak nemate vlastnu strechu nad hlavou musite z niecoho platit najom, a povedzme si taky mlady par ktory ma priemerne zarobky je odsudeny bud na celozivotny podnajom(pretoze ich prijem nepostacuje na hypoteku)nehovoriac ako sa stazi situacia ked chcu mat deti a teda jeden z nich je bez prace(stale v podnajme)no a potom pride cas na skusanie ako sa zije z lasky..., skus vztah na dialku ale vyuzi pracovnu ponuku, je to pekny prijem aj na zahranicie. Ak to neskusis budes si do konca zivota vycitat.

Nikpia

oki, to staci...mas pravdu prehnala som to. deti su krasne, a nezalezi z akych ceckov piju mliecko.tymto sa ti verejne ospravedlnujem za to ze som urazila tvoje deti,to bolo fakt odo mna krute. Tymto chcem primerie,lebo si ta uz nemienim doberat. mas svoje nazory,ja mam svoje.nepoznas ma,ja nepoznam teba. zivot som skutocne nemala lahky,no to neznamena ze ho mozes rozoberat v inych temach, prekrocili sme obe hranice,a tak ako aj tebe je to uz neprijemne tak aj mne,takze stacilo

hell

Nikpia . a prečo si neupečieš ty jedno zo svojich nevlastných súrodeneckých kureniec, máš ich dosť ako som čítala

Nikpia

salvaje,nech sa rozhodnes uz akokolvek,je to len na tebe, a mozno si tam najdes lepsieho priatela,vlastna skusenost. a ked nechces ten job,tak daj vediet mne,hehe. a sekretarcina v dnesnej dobe nie je o spani so sefom,sa zobudte niektori.mate mylne predstavy.a hell, ty hydinova mama,nevyryvaj!!!a radsej si upec jedno so svojich kureniec

SHAKTI

no aj...ale som to myslela aj vazne..to je mytus o sekretarkach..staci dolezitejsia uloha,ktorou vas sef poveri,no a ak ju dievca samozrejme zvladne,sef si to vsimne..nejak sa zacat musi :-)

gomez

...kurňa, ja som si fakt nie celkom istý, či sekretárka je kariéra.:) Keby si chcela robiť megaprezidentku svetovej banky, alebo urýchlovať atómy v tom urýchlovači čo je len v Londýne...
Asi som náročný...