sklamany/a laskou? napis sem

Príspevok v téme: sklamany/a laskou? napis sem
Soraja

ahoj ludia, napadlo ma zalozit tuto temu. Je tu vela ludi, ktori su sklamany laskou, ci uz su po rozchode, alebo maju zlozity vztah alebo manzelstvo. Myslim, ze tu by sme si vsetci mohli psiat svoje pribehy a skusenosti a aj nejake tie rady. A navzajom sa podrzat. Len dufam, ze tu nenastanu hadky typu, ze su horsi muzi, alebo zeny. :-)))) Navzajom sa mozme vsetci podrzat a vykecat sa:-)))

heureka

hmm tak to ho potom vobec nechapem a ked ste spolu tak vtedy sa na to nepytas? nechcem strasit ale nenasiel si inu ? :(

gadsssssssss

heureka: ..... jasne vtedy ked sme spolu je uplne iny normalny,je to pekne...kazdy tyzden chodieva domov,...len ak dojde do BA a vola mi uz pocujem na jeho hlase odmeranost, a ak sa ho opytam co je, tak povie ze zasa rypem , ponadava a podobne... a to nechapem co v tom je ze tu je taky a tam iny ..... a skusila som sa neozvat, tak mi on volal, preco som sa neozvala...to je zatial setko :( nic sa nemeni

heureka

gadsssssssss - a nebolo by pre teba lepsie ukoncit tento vztah? nehovorim ze jednoduchsie lebo to urcite nie ked ho milujes ale vzdialenost dokaze zabit aj najvacsie lasky a ako sama hovoris vycerpava ta to...skus sa mu nejaky cas neozvat a uvidis ci to s nim nieco spravi..mozno ma len teraz take divne obdobie a casom sa to napravi...aj sa stretavate cez weekendy alebo tak nejak?

gadsssssssss

ak mozte poradte mi, som s priatelo rok, teraz sme nastupili na VS ja do KE, on do BA ... a zacala hrozna kriza, mam pocit ze uz ma nelubi tak ako ma lubil, napisem mu sms, neodpise, neprezvoni akurat sa ozve pocas dna ked mi brnkne a aj to ked pocujem jeho hlas mam pocit akoby mi volal na silu, predtym setko bolo inee .... setky sms ignoruje ... ak sa ho opytam preco povie ze rypem, ze zase zacinam, ale ja si chcem len vyriesit nedorozumenia a vysvetlit to jeho zvlastne spravanie.... mam pocit ze nic nemozem povedat pretoze najhorsia som stale len ja ... uz mi aj povedal "pekne veci" "poslal ma niekam a podobne" .... svoju chybu si zatial nikdy nepriznal... co mam robit? Ja to mam teraz velmi tazke pretoze dochadzam do skoly, mam vela ucenia a strasne ma to vycerpava, on zase je na intraku nic nerobi, hraje PC, je dlho na nete do rana .jednoducho si uziva vysokoskolsky zivot na intraku.... nechape ma ake to ja mam tazke a napriek tomu mi ublizuje ...

heureka

je uplne jedno ci mas 15 alebo 50 laska vie zaboliet v kazdom veku...a ak ta dal pozdravovat tak mu nie si lahostajna a asi stale caka ci sa to urovna medzi vami..ak si dobre pamatam si spominala ze ste boli 2roky najlepsimi priatelmi nemyslim si ze by na ne zabudol a ze zabudol na teba, je normalne ze to chce napravit...mozno by mal prist za tebou on ale ak ti povedal ze pocka kym budes ty pripravena tak by si mala ty..nehovorim co mas robit lebo je to u kazdeho individualne..musis si dobre premysliet co chces..ak chces zachranit aspon nieco z priatelstva a chces s tym zacat uz teraz tak musis strach potlacit a zabrany taktiez...skus mu po niektorom z kamaratov odkazat ze by si sa s nim chcela stretnut ak by mal zaujem a uvidis, tam sa pekne porozpravajte ale ak sa nato este vazne necitis tak pockaj...ty si ta ktorej bolo ublizene mal by ti poskytnut tolko casu kolko ti je treba..ale to su len moje rady je na tebe co spravis..vela stastia..daj urcite vediet!

peťka 22

Heureka ty by si mi radila stretnut sa s nim a porozpravat sa? Vies to sklamanie je stale velke a ja neviem ci to dokazem. ked sa so mnou rozisiel, povedal ze on bude stale cakat, ze sa mu ozvem a zavolam ho von, no to uz su 2 mesiace. Co ak uz ma iny nazor, no na druhej strane ma dal vcera pozdravit. Ja uz neviem. Uz som smiesna??? Akoby som mala 15 vsak? Ale ked mna to tak velmi trapi....

heureka

moja ja som na tom bola presne tak isto..jeho som ani nechcela vtedy sa mi pacil iny ale on ma postupne dobijal a potom to skoncilo tak ako to skoncilo..s tym nic nenarobime, zivot nam bude neustale hadzat polena pod nohy...nam neostava nic ine len sa vzdy zdvihnut a ist dalej..a vobec mi nemusis dakovat to je samozrejmost :)

peťka 22

Velmi pekne dakujem za tvoju podporu heureka. Viem, ze teraz si to neuvedomujem, ze naco ta bolest bola dobra, ze to pride casom. Co sa tyka toho, ze sa mam znova zalubit, momentalne som na tom tak, ze nechcem o ziadnom chlapcovi ani pocut. Komu ma clovek doverovat ak nie cloveku, ktory ta dva roky dobija? A ked ta dostane zrazu sa zalubi do inej.Nemam momentalne doveru v ziadnom chlapovi. No vsetko to hadam casom prejde:-(

heureka

petka22 - ja viem ze to nie je jednoduche zabudnut a ze to neprejde z nicoho nic..ja som na svojho byvaleho zabudla konecne az po roku a pol a tiez si hned po nasom rozchode nasiel inu o to ma to bolelo viac..ono to proste prejde ked to budes najmenej cakat a mozno ako v mojom pripade ked v to uz ani nebudes dufat ale najlepsim liekom je aj tak sa asi znovu zalubit..len som pred tym chcela povedat ze teraz to sice mozno nechapes ale na nieco to urcite bolo dobre..drzim ti velmi prsteky nech sa ti cim skor podari zabudnut..