Klamem, stale, neviem co s tym

Príspevok v téme: Klamem, stale, neviem co s tym
klamárka

stale klamem,male klamstva,velke,stale si vyymslam,teraz to zaslo uz pridaleko,obcas sa mi to stane,ze sa to nabali a ja klamem,napr,ze nemozem niekam ist stale si vymyslam,alebo zvelicujem,simulujem chorobu,doplnam si vymysly....nechapem samu seba,priste sa to na mna strasne namotalo...ide si na nervy...mam vycitky svedomia,vravim si,ze s tym prestanem,ale ja si to v tej chvili ani neuvedomim...

kukucko

ja len tolko, ze klamstvo moze byt i prejavom tuzob ... nesplnenych tuzob a snov

dolezite je, aby klamstvom nebolo vedome cielene niekomu skodit - to je potom hriech

swatak05

Chorobnéj klámar zaujmavo povedane ale da se aj sám stoho dostat stačí si verit znám prípady gde se si ludia povedali stop

SHAKTI

psycholog lieky nepredpisuje,predpisuje ich psychiater,tebe pomoze terapia,akosi to zastavit v cas kym nie je este neskoro.

klamarka

ano,myslim,ze mam obdobia,kedy mam nejaku krizu avtedy to asi takto riesim...inak,ked tak rozmyslam to nerobim....ale dufam,ze mi neda lieky na to...ved uz no :( je mi strasne zo seba...skusim sa premahat a davat pozor,co hovorim

SHAKTI

nikto ta neodsudzuje,robia to obvykle ludia,co maju pocit,ze nic nemaju,ze ich zivot je nudny,ze ini maju viac nez oni-vazne ti odporucam psychologa,lebo to bude cim dalej tym horsie

klamárka

myslim,ze chronicky klamar nie som,neklamem kazdym slovom,je to skor o tom prifarbovani,mozno prehnanom,neklamem vo vaznych veciach,ale aj toto drobne mi to ide na nervy,poviem,si,ved an co si to prifarbila,nemohla si to tak enchat,ako naozaj bolo? najviac klamem,ked nechcem nieco urobit,hned si nieco vymyslim,....naozaj ma to trapi,prom,neodcudzujte ma,uvedomujem si to