Som neskúsená - mám mu dať šancu?

Príspevok v téme: Som neskúsená - mám mu dať šancu?
jaranka

Dostalo sa mi takje ponuky od jedneho chalana ktoreho uz milujem velmi dlho...ale dostala som obavy...pretoze som rysava tak som raz zapocula ako hovoril svojim kamaratom ze ,,no take su najlepsie,, ....akoze rozmiete nie? ja mam 13 a este som sa nebozkavala on ma 17 a uz sa oblizoval s kadekym a myslim celkom urcite ze uz mal aj sex..chodil s jednou mojou kamoskou (14) vtedy mala este 13 a s nou sa bozkaval na kazdom roku ...a ktovie co robili v sukromi x-) ...a teraz ked sa ma opytal ...tak neviem ako mam reagovat ..neviem sa bozkavat to mu asi ani nepokazem povedat ...a som panna...myslim si ze by ma mohol len zneuzit ...aby videl ze tie reci co sa siria o rysavkach su pravdive pretoze som jedina ryska v okoli...je uzasny...milujem ho ale zaroven mam aj obavy ...poradte...

wiktoria

ahoj jaranka
za chvilku mam 18 a ked som ja mala 13 tak som sa kamaratila s velmi malo chalanmi no ked som mala 16 mala som viac kamaratov ako kamaratiek
nemala som ziaden vztah s nikym som sa nebozkavala a vobec mi to nechybalo
chodila som vonku s kamoskami a kamaratmi a mala som aku taku predstavu o tom akeho chlapca by som asi chcela no nepozastavovala som sa nad tym mala som to na haku a v hlave myslienku ze ked to ma prist tak to pride samo od seba preco by som to mala na silu hladat...
no potom som zacal "chodit" s jednym tipkom(o ktorom mi vsetci hovorili ze je to obycajny debil ze si mam dat od neho pokoj ale ja som neposluchla)a to som po tyzdni lutovala a po dvoch tyzdnoch sme sa rozisli nemali sme spolu nic ... max. som mu dala taku pusu ako svojej mamke na dobru noc ked som mala 5 rokov ;) este ani za rucicky sme poriadne nechodili ;)
a potom co som sa s nim rozisla asi 2 tyzdne som si zacala s jednym uzasnym chlapcom(som s nim doteraz a to preto lebo to prislo samo od seba a nie tak ze som po nom sla jak pes za zradlom) ktory nie je taky ze sa za nim otoci kazda jedna ale pre mna je velmi vynimocny;) nie je to o zovnajsku ani o skusenostiach-mal ich dost ale panic bol-ale o tom co ma v srdiecku ;) to mi ver lebo ma vie podrzat aj vtedy ked to uz vsetci ostatni vzdaju kedze to nemam v zivote najlahsie;)
vaz si to ze si panna a ked prides o panenstvo z cistej lasky budes urcite radsej ako ked on preides z frajeriny;)
tak vela stastia

Soraja

peknych chlapov beha na svete milion, ba mozno aj viac,neboj, ked pride cas, stretnes toho praveho. A krasa nie je vsetko. Moze byt niekto nadherny, ale ked nema v hlave, krasa mu je na nic.
Zaraza ma, ze uz uvazujes, ze by si mu "dala", ako si napisala. POzri on ma 17, taki chalani si myslia, cim viac zenskych maju v posteli, tak tym rastie ich popularita. Neviem , preco to tak dlho rozoberas, ked ho tak velmi chces, tak za nim utekaj,a le pred tym si premysli vsetky mozne nasledky.potom uz bude neskoro plakat. mas svoj vlastny rozum a si dost velka na to, aby si vedela co mas a co nemas robit. Keby sa jedna o mna v tvojom veku, urcite by som sa na to vykaslala. A kazdy sme tu niecim presli. Niekto zacal s tym vsetkym skorej a niekto neskor. Ja som sa s chalanom prvy krat milovala, ked som mala 16 a poviem ti, lutujem, ze som nepockala. keby sa da vratit cas tak by som urcite pockala. Je to na tebe akos a rozhodnes, ale dobre si to rozmysli. A urcite nie je taky uzasny, si len zalubena a to z neho robi pana playboya. Za svoj zivot som stretla velmi vela peknych chlapov, ale za to yb som hned s nimi neskocila do postele. Ak chces vztah je to uplne o niecom inom ako o cmulani a krase. Ale to zistis, ked budes starsia. Budes mat trochu ine hodnoty.

jaranka

tiez sa bojim ze ak by som snim chodila a ,,nedala mu ,, tak ze ma bude pred kamaratmi ohovarat ze som slboch ze som sa ani na to nezmohla a tak ...:)

jaranka

No je krany ..ono ja viem ze vam sa dobre hovori ...lebo ste starsi ALE hlavne sa dobre ,,mudruje,, ked ste h onikdy nevideli ..on je krasny ....ja sa nazim bojovat sama zo sebou ....stale sa presviecam ze mam cas a ze je to debil ale ako nahle ho uvidim...tak sa mi moje ,,zasady,, rozplivaju ...este ked tam na mna pozre 0:-)....je to tazke mate kus pravdu co kus takmer celu az mozno trocka prehanate...nemyslim ze by ma nutil do sexukeby som nechcela ..a ze by nepouzil ochranu..ale si myslim ze keby ze aj by som snim sla tak by to pozpraval kamaratom a to by uz bolo potom zle lebo ako ste uz spomenuli tak som este pod zakonom !! lebo on a jeho ,,naj,, kamarat minule pisali na pokeci ze si to taka jedna baba rozdavala s chalanom ...( obaja aj chalan aj baba pod zakonom !!) takze si viem predstavit ako by to dopadlo ..

Soraja

jaranka na tu 18-tku si pockas este 5 rokov. To je jedna vec. Je to velmi dlhy cas. Na vsetko mas cas, kazde zivotne obdobie je niecim pekne a neviem preco sa snazis rychlo dospiet (po fyzickej stranke), ked potom jedneho dna to budes lutovat. Vsetko ma svoj cas. MY ti tu piseme pohlady zo strany nas starsich, mame uz co- to prezite, a dost skusenosti, takze bud si nechas poradit a budes rozumna, alebo sa vrhnes na toho dotycneho a nechas sa od neho olizovat a podobne, co podla mna na 13rocne dievca sa vobec, ale vobec nepatri. Vravi sa, ze dievcata su mudrejsie,ako chlapci, tak skus byt aj ty rozumna a spravaj s atak, aby si nesklamala sama seba a rodicov. Aj tak urobis co budes sama chiet urobit, je len na tebe, ci si z tychto prispevkov nieco vezmes.

jaranka

ono myslite ze by ma nebral vazne? ale ked vsetci mi vravite ako mam vela casu.ale mne sato nezda ved za chvilu mam 15 a este som sa nebozkavala:(((( po 15 zase 18 a uz som stara ,....a to budem panna ..podla mna vobec nemam cas...ziadny cas

Soraja

jaranka zo skusenosti viem, ze 17 rocny chalan, nebude brat 13-tku vazne. Vyuzije ta a odhodi. Vies kolko chlapcov v zivote este stretnes? Neviem preco s atym trapis, mas este strasne vela casu. Ked som ja mala 13, tiez som bola zalubena, ale len platonicky, ale vtedy som brala chodenie nie tak, ze olizovacky a sex. Vtedy som to brala tak, ze s nim pojdem von a max. sa budeme za ruky drzat. Ale je pravda, ze som vyrastala v inej dobe. teraz je to vsetko ine, uponahlane. A hlavne horsie. Ved ja som v 13tich nemala ani mobil, ani nik z mojho okolia, vtedy si to mohli dovolit len ti prachati. A to boli este take tehly, ze keby to niekomu do hlavy hodis, tak ho zabijes:-))) dievca zlate, nik ti tu nechce zle. Mozno to nie je hajzel, ale podla toho, co si pisala, ze stvaral s tvojou kamoskou asi nema vsetkych pohromade. Ste este velmi mladucke a pod zakonom. 17 rocni fagani su pubertaci a myslia si,ze cim viac dievcat s prepacenim pretiahnu, tak budu väcsi frajeri. Ale ono nie je frajerina s niekym sa vyspat, aby bol clovek "in". To je ubohost, podlahnut tlaku okolia. Kazdy ma svoj vlastny rozum a nedaj sa ovplyvnovat ani kamoskami. Hoci pochybujem, ze kazda, ktora vravi, ze uz ma neviem co za sebou, tak vravi pravdu. Ono sa vravi, ze pes, ktory steka, nehryzie. A plati to na 99%. Maj rada samu seba, vaz si sama seba. Kasli na nejakeho pubertiaka, kotry asi vo svojom veku nemysli na nic ine a venuj sa radsej sama sebe, vzdelavaj sa, daj si do zivota nejaky ciel a chod za nim. A chlapci este pridu. Mas na to este vela rokov pred sebou. nenic si krasne obdobie zivota asi zbytocnymi starostami. Mas dost rokov na to, aby si vedela sama, co je spravne a co nie. Tu ti nik nemoze kazat, ale iba poradit. A myslim, ze kazdy jeden by ti povedal to iste: neponahlaj sa nikam. Mozno tuto radu ocenis o nejakych 5 rokov a povies si, ze hej, bola to pravda. Ale je to tvoj zivot, zariadit sa musis sama. Len si ho nepokaz, bola by to velka skoda.

jaranka

mala som pocit ze z tych vasich rad som sa 100percnet citila ze ho dokazem poslat ...do ... ale dneska ked som ho stretla na ulici tak sa mi nohy roztriasli je krasny ale bojim sa toho co mi moze urobit ale zase si myslim ze to tak dopadnut nemusi a ze ma ani do sexu nutit nebude

malice

boze moja... prvykrat som sa bozkavala ked som mala asi 14-15 rokov a panna som este stale. viem, ze kazdy chce ist s dobou, ale nehraj sa na dospelu a act youre age... ked som ja mala tolko rokov co ty neresila som taketo probelmi:(