od zajtra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lianka

salma....ano,poznam tu reklamu,brutal;o)))))tu mi pripomina jeden film-ked jedna baba chodi k psychiatricke a rozprava jej o svojom chalanovi vsetko a nakoniec zisti,ze ta psychiatricka je mama toho chalana;o)))poznate to?;o)

lianka

salma...citala si prispevky na tejto stranke ohladom reduktilu?ako to u mnohych malo negativne ucinku...nie,to ja skusat radsej nebudem;o)inak,prave dnes som sa ta na to chcela spytat,ze ci to uz uzivas;o)a dufam,ze sonija neuziva casto to prehanadlo....

salma

HAHHAAAAAAAAAA

VIDELI STE TU REKLAMU,TA KOSLEA NIEJE NOVA,JE VYPRANA V PERWOLE BLACK MAGIC,,TO JE STRASNE TRAPNE:D:D:D

salma

cha,ja som aurat dopapala mrte moc moc vela gramov krowiek,zabite ma ja to porusujem jak je den dlhy:D:D:D
ale ako zacinam pomaly upustat a zacinam deitovat len idem pomaly aby to nespravilo dake jojo alebo elke hlady,snad ma chapete:D
a lianka ty si neuvazovala nad reducitilom??:) ja ho mam este stale stae v supliku ajk suz som spominala a este som ho nezacala uzivat ale kilca u naberma mala by som zacat

lianka

ano aj ja mam rada svieze vone..napr. celebre z avonu poznate?;o)
aale coby,este stale pijem zeleny caj a 1,5 l mineralky bez bublinike som dnes vypila,tak teraz uz cistu vodu pijem;o))))ale okem zeleneho som pila dnes uz aj ovocny,ale hlavne je,ze ich pijem bez cukru a to je u mna obrovsky pokrok;o)
qiu...co je divne?
mali ste dnes aj nejaky sladkost?ja hej;o)

salma

pred siedmof zz zomu?? aaaaachh noo... to ja tak chodim ked dochadzam fdo Vrakune:D to je strasne fakt.:(
ja som mala dnes od osomej do siestej vecer tak som si to uzivala.:)
a ozaj rozmysalla si otom cviceni?:)