Chcem rovne vlasy

Príspevok v téme: Chcem rovne vlasy
silviaaa

mam huste vlnite az kucerave vlasy ktore si kazdy den zehlim a pouzivam od loreál take mlieko kde je beionce na obrasku hot straight a po vyzehleni taky bilo zeleny nezmivatalny kondicioner z tej reklami co je kleopatra a lak nA vlasy ale nevidrzia ani pol dna rovne tak ich musim zehlit aj 3 krat za den neviete nejaky dobry pripravok na rovne vlasy co naozaj pomaha a kolko asi stoji vyrovnanie vlasov na 3 mesiace a ci to moc nici vlasy mate s tym nejake skusenosti ? prosim poradte

Tany

Ahojte, ja mám tiež kučeravé vlasy. Vždy som chcela mať rovné vlasy tak som si ich začala žehliť. Ako tu už bolo spomínané začala som mať vlasy redšie ako predtým. Po 3 rokoch žehlenia som to vzdala a konečne som spokojná! Našla som super prípravky na prirodzene kučeravé vlasy, naučila som sa s nimi žiť. Nechcem ani sa nebudem celý život trápiť tým že som sa narodila s kučeravými vlasmi. Koľké ženy by chceli mať kučeravé a nemôžu! Zvykla som si na moje kučery a som na ne hrdá. Nikdy by som nechcela mať rovné! Každý mi ich obdivuje aké ich mám nádherné. Tak baby držte sa a hlavne sa naučte žiť s tým čo máte!

nikuska3

Mimi skus si ist dat spravit ten Brazilsky keratin ak mas na to ale financie je to super ale je to aj financne dost drahe.Vlasy by sa ti maly upravit ale hlavne treba najst super salon nie niaku kadernicku co ma spraveny 2 tyzdnovy kurz musi mat certifikat BK but s 0,2 formaldehydom kt.je povoleny v EU alebo je dobre keby bol s 0 percentnym formaldehydom ved si to skus zadat do googla ze Brazilsky keratin a pozri si videa fotky poprecituj si o tom nieco ja to super mam to vyskusane na sebe samej pa

mimi25456ah

ahojte!
prosim poradte mi
bola som asi 5tacka ked som si zacala zehlit vlasy a z jednouvelkou chybou! nepouzivala som ochranne prostridky .
teraz ich pouzivam ale vzdy sda mi zda ze mam este viac znicene vlay
okrem toho ja mam prirodne vlnite vlasy a ked mi zbrčkaveju tak vizeraju ao mastne :/ prosim co z nimi? opakujem mam ich velmi SUCHE ://

Mandyyyy

Ja nemám veľmi kučeravé vlasy, len prvý den po umytí sa mi mierne vlnia ... používam žehličku asi 1 x za týžden a vždy pred žehlením si na vlasy nastriekam také mlieko v spreji, ktoré je výborne na použitie pred fenovaním alebo žehlením. Zohnať ho v DM-ke je to v takej sivej tube od značky BALEA. Stojí to asi len 1,50 :) vážne odporúčam, ešte je dôležita vec aj kvalitná žehlička a starať sa dobre o vlasy: sampony, balzamy, masky, séra .. :)

LaBrasiliana

www.la-brasiliana.sk
La – Brasiliana Zero / brazil keratin / keratin kúra s kolagénom / obsah formaldehydu 0.03%, povolené v EU 0.2% / je revolučná kúra, ktorá regeneruje vlasy. Kúra je založená na aplikácii keratínu do vlasu. Keratín je základný proteín z vlasov, kože a nechtov. Táto prírodná látka – keratín, dodáva vlasom schopnosť regenerácie a vlasy ostanú zdravé a hladké, kolagén zlepší elasticitu vašich vlasov.
Na rozdiel od iných produktov dostupných na trhu vo forme krémových kúr alebo Japonského vyrovnávacieho systému, La – Brasiliana Zero keratin kúra s kolagénom regeneruje vlasy bez poškodenia alebo zmeny molekulárnej štruktúry vlasu. Keratínovú kúru je možné použiť na všetky typy vlasov, ako napríklad chemicky ošetrené vlasy, farbené, melírované, po trvalej, chemicky vyrovnávané čí zosvetlované.

Aplikácia brazil keratín kúry trvá v závislosti od dĺžky a hustoty vlasov od 1.5 do 4 hodín. Po aplikácii keratinovej kúry je dôležité prežehliť vlasy so žehličkou nastavenou na 230°C. Prežehlenie vlasov zabezpečí vo vlasoch stabilitu produktu a zabezpečí lesk. Výsledky sú viditeľné ihneď po dokončení aplikácie kúry. Zákazníčky budú očarené výsledkami. Vlasy po aplikácii ostávajú lesklé a krásne pripomínajúce vlasy malých detí.

Ošetrovanie vlasov po La – Brasiliana Zero brazil keratin kúre s kolagénom je bez námahy. Námaha a čas vynaložený na úpravu vlasov po keratinovej kúre sa neuveriteľne zníži. Táto keratinová kúra obnovy odolnosť a životnosť vašich vlasov. Vlhkosť, dážď alebo pot už nebude ovplyvňovať alebo meniť váš účes. Už žiadne kučeravé vlasy.

Výsledky kúry majú trvácnosť dva až štyri mesiace, v závislosti od stability vlasov a intenzity umývania vlasov. Keratín a kolagén je látka, ktorá sa postupne z vlasov vymýva. Ak budete keratinovú kúru opakovať každých dva až štyri mesiace, zistíte ako sa vaše vlasy regenerujú a ich kvalita sa zlepšuje.

22lo

ahojte najlepsi pripravok zo vsetkych je pantene na uhladenie vlasov je proste super bez neho by som mala strasny vybuch.

Nešťa

Ahojte. No ja mám tiež polokučeravé vlasy proste z hora su rovné a potom divno kučeravé. Vela ľudí mi povie, že aké máš fajne vlasy , keď su kučeravé, ale viac ludí mi povie , aké máš krásne vlasy , keď su vyžehlené, tak preto si ich žehlievam no nie , každý deň , ale tak keby som mohla čo su už dosť zničené, tak si ich žehlím každý deň....:( škoda no to že ich nemôžem mať rovné bo keď sú vyžehlené sú fakt pekné:) och bodaj by sa začali nosiť trvalé:D:) no ja len tak, že žehlička je dobrá vec proste aj fénovanie škodí vlasom taktiež ako aj žehlička , ale tak ja si nefénujem bo to by som svoje vlasy asi zabila , ale čo by som dala za rovnééééé och:) nechápem, moja segra má totalne rovné krásne dlhé vlasy a ja jej segra kučeravé nie moc ale šak keď každý jeden vlas mi stohí inak och noo čo s tým no nič asi si prestávam žehliť a len tak piatky vyžehlím , ale to mávam nervy bo piatok vyžehlím krásne 2 hodiny behám po byte s vyžehlenými a potom vyjdem von a že drb brčkavé nj takže tak ten kto má rovné chce brčkavé a opak no ja som ten opak za rovnéé!:D do kelu:(

katka201010

Brazilkeratin.sk

Pisete ze mate dlhodobe skusenosti s keratinom.
Na webe mate ale certfikat na predaj z JULA. Aka dlha doba?
Alebo ste pred tym predavali bez certifikatu?