Zaujimava dieta

Príspevok v téme: Zaujimava dieta
nanus

Ake mate skusenosti s touto dietou?
Treba ju dodrziavat 2 tyzdne. Ja som dnes zacala.. dajte vediet, co a ako...

1. deň :
R : čierna káva
O: 2 rajčiny, 2 vajcia natvrdo, 1 celozrnný rožok
V : 1 kurací rezeň, alebo morčací rezeň, alebo steak, šalát + veľa jablkového octu
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

2. deň :
R: čierna káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O : 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V: 1 veľký ananás, 1 1% jogurt
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

3. deň :
R: veľa káva s trochou mlieka, i celozrnný rožok
O : 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát + veľa jablčného octu
V: 10 dkg šunky, 2 rajčiny
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

4. deň :
R: čierna káva, 1 celozrnný rožok
O: 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V : zemiaky s kôprom alebo s petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

5. deň :
R: 1 čierna káva s trochou mlieka, l celozrnný rožok
O: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez- oleja, šalát + veľa jablkového octu lebo dusená ryba a uhorkový šalát
V: 20dkg šunky, ovocie /nie banány/
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

6. deň :
R : čaj s citrónom
O: 2 vajcia natvrdo, 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok
V: jesť jedno a čo z predchádzajúcej ponuky
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

7. deň :
R: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O: 1/2 grilovaného kurčaťa, šalát + veľa jablkového octu
V: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie /nie banány/ 1 celozrnný rožok
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

Treba vynechat cukor, sol, alkohol..

akima

ahojte všetci
túto diétu som už vyskúšala niekoľko krát. výsledky boli síce veľmi pekné, ale vždy sa mi kilá vrátili späť a z kuracieho mäsa sa mi doteraz otvára kufor.

mirkaTT

ja som ju drzala asi pred 3 rokmi..uplne super, vydrzala som mesiac, schudla som vtedy asi len 2kg, ale doteraz som nic nepribrala

rasina

my sme tuto dietu drzali aj s mamou asi pred pol rokom, aj ked mi to velmi nechutilo jest, ale vydrzala som, dva tyzdne tyzden prestavka a znovu dva tyzdne , schudla som asi 7 kil, ale po dvoch tyzdnoch kedy dieta skoncila som to vsetko nabrala spat, a pri tom som sa stravovala zdravo, zelenina, ovocia, ziadne mastne, slane sladke..... takze nie som si ista ze ci je az taka ucinna.....

muska123

ja tuto dietu drzim uz tyzden. musim s apriznat, ze ju porusujem, ale snazim sa dodrziavat vsetky zasady. Nemam vahu, ale citim na obleceni, ze som schudla, aj priatel a kolegyne si to vsimli. Je mozne, ze som schudla len dako kilo, ale hned to na mne vidno, lebo som nizka. Takze odporucam...

Sára:))

Ahoj baby..ja som tuto dietu držala a vydržala som 4 dni no nie preto som prestala,že by som to porušila ale mala som problemy so žaludkom..neskutočne ma bolel žaludok z toho,že to bolo zamerane len na bielkoviny..poznám ženy, čo po tejto diete schudli a velmi si ju chvália..no nie asi každému vyhovuje takata kombinacia bielkovin..telo potrebuje aj sacharidy,tuky a cukry vo vyváženej miere..no mám za sebou asi všetky možné diety..no ani jedna mi nepomohla si váhu udžať a to nie preto,že sa rozožieram ale po každej následuje jojo-efekt..záleží od metabolizmu niekto možno priberie menej po diete niekto viac..no ja už nedržím žiadne diety ale jem len bio produkty a nizkotucne vecik citim sa fajn a vaha ide dolu..hlavne sa človek musi hybat vsetkym vela stastia

katka132

ja som tuto dietu drzala asi pred dvoma rokmi. a dnes sa k nej vraciam zas. lebo mam s nou velmi dobre skusenosti. za tie prve 2 tyzdne som schudla az 8 kil, samozrejme som popri nej chodila sme tam aj behat. Prve 2 tyzdne sa vlastne odvodnujete a zbavujete skodlivych latok - kde najviac schudnete a potom je 1 tyzden pauza a potom dalsie 2 tyzdne chudnete. Naozaj dobra dieta. Na precistenie je dobry Almaden caj.

muska123

Tak ja som zacala vcera, zatial je to v pohode. Chcela by som schudnut tak 3-4kg. Moja vaha je 55-56kg a uz dlhsie sa mi nedari ist pod tuto vahu...dufam, ze sa mi to s touto dietou podari a budem o mesiac v plavkach vyzerat celkom k svetu...