Herpes - neviem sa ho zbavit

purblanka

tak ja nedám dopustiť na lacnejší prostriedok-naozaj citron je hotový a rýchly zázrak.Som velmi rada.Ja to asi mávam z jogurtov-lebo ich milujem.A už mám zahojený,a robí sa mi další:(

jane663

Ja som včera dostala herpes, taký veliký :) večer pred spaním som si naň dala zubnú pastu. A dnes mi kolegyňa doniesla eukaliptový olej a tým som si to celý deň natierala a už tam skoro nič nemám :) tak som šťastná, lebo v soboutu mám ísť na kabaret. Takže vrelo odporúčal ten olejček!!!

gabcu

..podla mna (odskusane) je uz na vytvoreny herpes davat detsky puder:) pekne to vysusi a chrasta sa vytvori skor :)

Simmik

Ludia, ako sa mozem zbavit herpesu v puse?lebo ale pred 3ma dnami sa mi objavil na pere a dnes mam taky pocit ze sa objavil v ustach hned za lopatami....

bugy

Píšem týn, čo majú časté herpesy. ja som ich mala také silné- celá vrchná pera pod nosom. každý mesiac.liečila som sa na kožnom -tbl. telviran-dennú dávku som mala takú ako sa bežne ordinuje na týždeň.liečili to ako pásový opar. krem toho mi urobili imunologické vašetrenia mala som znížené parametre celulárnej imunity, brala som tbl.isoprenosan a pila som 3 mesiace mladý jačmeň.Pomohlo to, vírus už 2 roky spí. Dúfam, že si ešte dlho pospí.

Herold

No ja sa liečim na herpes mastou herpesik: no Pozor kto ma herpes tak ma v tele virus a herpesu sa nezbavi iba dočastne a treba to liečit hned ako to pocitite...

napad

ja som prišla na to, že Tea Tree olej z firmy JUST je na to výborný... pri prvom vriedku si to ním potriem a skvele mi to vysuší, po troch dňoch je preč... síce ako negatívum je značne vysušená pokožka na tom mieste, ale to sa zatrie krémikom a je po starostiach...