da sa to?ja uz neviem ako..poradte pls

lea

no sme my hrozne priklady pre netreba, uz len z pocutia o chipsoch a langosi urcite pribera aj za nas :-) prave som dojedla 2. jogurt. a plnotucny :-)

danuska1

doniesla ho sestra, vraj uz nevladze a bol zavreny 4 hodiny v aute. tak si nedaj.. mnam
PD: cesnak si nedava, grgava ho aj o dva dni. no ja by som si aj dala

lea

fiha, langos? som ta s tymi chipsami zvabila na zle chodnicky :-) po langosi by sa mi asi zle spalo, je to mastne. a cesnak si nan nedas? :-)

danuska1

ja si davam langos.. so smotanou..! a nepotrebujem ho dostat von zo seba :)
netreba: ak budes takto pokracovat co budes robit za 3 roky? si zvykne tvoje telo, ze nedostava ziviny a podla toho si bude vyberat svoju dan.. a to nezartujem...

lea

ako chces. je to tvoje telo. ak budes v buducnosti mala a tucna, spomen si na nas. my sme ta varovali, ze ak chces este vyrast, musis normalne jest ked si este vo vyvoji. ale ty vidis len nejake nepodstatne kila teraz. vsak mas este cely zivot pred sebou

netreba

baby..som tucna...a mam 5 kil nadvahu,a tych 5 kil do druhej nedele chcem a budem mat,potom budem spokojna,ak budem stale tucna,dalsich 5 kil dolu,az kym sa sama sebe nebudem pacit

lea

a okrem toho, ak nebudes poriadne jest, tak uz nenarasties, co by bola skoda. teraz su v mode vysoke baby. a tiez si mozes narusit hormony a to ma fakt neprijmne nasledky, ovela skaredsie ako par kil navyse (fuziky, chlpky a pod.)

danuska1

inak aj ja.. ze ma 70.
vsak to je dobre. nemas ziadnu nadvahu. tak co sa plasis!!! proste baba, ktoru ma chalan za co chytit :)

lea

a kolko by si chcela mat? ja mam kolegynu co ma len 42 a zuuufalo chce pribrat. keby si ju videla, nechces vyzerat ako ona. ziadny chlap o nu ani nezakopne