Bartoliniho žlaza

lucka

ahoj, ja som ju mala operovanu 5 krat pod uplnou narkozou. Zakazdym sa vratil abces, nakoniec mi vyoperovali cystu a zlazu bartoliny. Uzila som si svoje bolesti. A teraz dufam, ze sa to uz nikdy nevrati. Ale bolesti mam stale, tak dufam, ze to su bolesti z hojenia, alebo, ze ma to boli rana.

viky

Prajem prijemny den, ja som na to bola oprerovana tiez 2x, raz pod narkozou, lebo som z dovolenky z Chorvatska prisla "za 5 12".. o 1,5 roka znovu, najprv na pohotovosti ( no comment), potom ambulantne čistenie ( bez umrtnenia!!) 2x ..!!! mám to síce dôkladne vysvetlené od vlastnej lekárky, prečo sa to stalo, ale jedna vec ma zaráža. Jedna lekárka mi povie, že sa to robí len bez umrtvenia ambulantne a nedá sa to vylúčiť a liečiť na stálo, iná mi povie, že sa to okamžite operačne odstraňuje. Vraj, ak je niečo nefunkčné (zľaza) nemá v tele čo robiť?!?.. ktorá má pravdu??
dnes len trpnem a pozorujem sa, kedy to zase príde.. Tá bolesť sa nedá zabudnúť!!! Musela som sa vzdať cyklistiky, mám zákaz nosiť tangá o milovaní s manželom ani nehovorím.
Vidím, že nie som jediná, ale liečenie a prístup zdravotníctva sa asi nezmenil...

RNG

Protizapalove znova:
Quercitin, bromelain, omega 3 oleje pupalkovy/borakovy olej, dumbier,...
Ale zapalene to nie je same od seba. Alebo je tam nieco vylucene, co telo nevie spracovat(treba teda extra enzymi a jod,tiez stimulacia vytvarania a aktivity bielych krviniek naopr betaglukanmi ako na ine "smetiska" v tele) alebo je to dosledok nejakeho patogenu, mikrobialneho povodu, tak to treba adresovat sirokospektralnymi antimikrobialnymi(GSE extrakt z olivoveho listu,oreganovy olej, graviola, lapacho, uncarie a Samento,a pod., alebo, kedze sa jedna o lokalizovanu infekciu, iontoforezou striebra.

toskana

Ak mas zapalenu Bartoliniho zlazu, v kazdom pripade by si mala ist za svojim lekarom! Ja som to uz mala 4 x, 2x som bola operovana, fakt to nie je sranda....
Skore uzdravenie prajem