zase dusík??

Príspevok v téme: zase dusík??
mathilde

ahojte! na nohe som si nasla bradavice, myslim, ze odborne sa tomu hovori tiez varixy- je to virusove ochorenie. kedysi som sa na to liecila - dala som si to vypalovat dusikom u kozneho, ale nepomohlo to... iba more ma tohoto problemu zbavilo. teraz som si nasla na nohe nove tri. da sa to liecit nejak inak nez vypalenim alebo kupanim v mori? (na to teraz nemam cas ani peniaze) a to druhe boli... mate nejaky recept, len nie take ze vypit stavu z postruhanych zemiakov prosim. dakujem.

fuha

ja som mala strasne vela bradavic na oboch slapach a mi to vypalovali dusikom::( aaaaauu som ani nebedela ze nieco ine existuje

agina

Ja som mala tiez bradavice a kozny mi predpisal Verrumal.Tym sa to potieralo asi mesiac, ale nepomohlo.Tak som sa nastvala, kupila som si v lekarni Duofilm a odvtedy mam pokoj.Je to uz asi 10 rokov.

bejb

myslim,ze najucinnejsi je dusik..naozaj,len musis mat dobreho kozneho lekara,lebo zly ti nepomoze..dusik fakt naj..a potom tie homeopatika,tie vsak nezaberu kazdemu-na tie sa taktiez spytaj svojho kozneho..

age44

existuje aj pripravok Duofilm, dostanes v lekarni. nanasa sa na bradavicu, ta sa zmensuje a po niekolkych aplikaciach vymizne.

poliewoocka

Na bradavice je kyselina mravcia(HCOOH,kyselina metanova)zakupena v lekarni.Osvedcila sa aj na kurie oko.Okolo bradavice si nanes mastny krem,aby sa kyselina neroztiekla do stran.