vysoka skola

poliewoocka

Anglictina-no problem.
Biflovanie...hmmm...Chcela by som sa venovat plastickej a estetickej chirurgii:) Biologia a chemia mi nerobia problem.Ja uz naozaj neviem...

neboj!!!

Poliewocka,
medina nie je tazka, len je sa tam tazko dostat. Ak zvladnes prijimacky, zvladnes vsetko. Medina je o biflovani. Nic ine. Good luck. A mimochodom, uc sa aj anglinu, ta je tiez potrebna na medine.

???

Moja,
najprv by si sa mala aj cosi naucit, aby si mohla ist na VS. Vies SS s maturitou sa pise so "S" a nie so "Z".
Ale vyber VS je bez vplyvu SS, len je potrebne mat tu maturitu. Jasne? A na pravo sa zacni drvit uz teraz, ak sa tam chces dostat!!!

libuse

Nuz, tazko povedat... ked si studoval hotelovku, pochybujem ze spravis len tak prijmacky na pravo.... Na externom studiu mozno ano a na dennom skor uprednostnia ziakov z Gymnazia :-( Ale ak velmi chces, skusaj, kym sa tam nedostanes :-))

Livaa

no moja na pravo sa je velmi tazko dostat,beru len isty pocet studentov a zohladnuje sa aj skola a priemer a samo ze prijimacky musia byt tip top na 1* a presne aj to ako som spominala vyssie ked das do vrecka....