Schudnem?

Príspevok v téme: Schudnem?
lulucinka

Ahojte.Snazim sa schudnut,upravila som stravu,cvicim.Moj trening.Rano nalacno 45 min.bicykel a striedam to s 60 min.posilnovanie.Poobede aerobic 30 min.
Vcera som v jednom casopise citala,ze bicyklovanim sa niekde schudne a niekde priberie.Je to pravda?
Nechcem pribrat tym,ze budem bicyklovat.
Schudnem s mojim treningom?
Dakujem

Best trance girl

Ahoj. No ty si toho davas nejak vela..Ja cvicim kazdy den asi hodinu a stvrt az pol vselijake cviky na brucho, nohy, zadok a minuly tyzden som zacala ruky. Robim to uz 4 mesiace a efekt vidno. Vzdy si ten cas najdem. Ale ten tvoj trening mi pripada byt dost narocny a hlavne na cas. Niekedy je menej viac... Schudnut schudnes, len to bude trosku trvat, nesmies sa hned vzdavat. Musis mat z toho cvicenia radost, co aj budes, lebo pri tom sa vylucuje hormon, ktory ti navodi dobru naladu, dobry pocit. Lenze pri tvojom style cvicenia sa obavam, ze skor ako dobry pocit, budes mat po par dnoch stres. Hlavne ked budes mat viac povinnosti a prestanes to stihat, alebo toho bude zrazu na teba privela, budes z toho unavena atd. Radsej to obmedz, z kazdeho na polovicu a uvidis, ze to bude lepsie. A nejde o pribratie, ide o spevnenie istych partii, co je dobre. Tak drzim palce.