PEKNY, DOBRY, VERNY A ....CHUDOBNY

Príspevok v téme: PEKNY, DOBRY, VERNY A ....CHUDOBNY
katka30

Dobry vecer. mam hroznu dilemu. moj priatel, s ktorym chodim uz 3 roky je takmer ideal. pekny, oddany, muzny, verny, ale.. Nevie NIC vybavit, zariadit, je neschopny ako male dieta. desim sa toho, ako sa chce postarat o rodinu a to ma uz 40 rokov. chce mat deti, ale kde budeme byvat? pod mostom? ake take peniaze sice zarobi, ale hned pomina. nema nic, len saty. a to cely zivot pracoval. povedzte uprimne, vydali by ste sa za takeho muza? ja nie som ziadna zlatokopka, len mam strach z takej buducnosti

vecernica

Myslim ze sa chova k tebe formou matka a on dieta,Moze si vsetko nechat, kupit si za to somariny,nema zmysel pre spolocne peniaze.mam take skusenosti s dvoma bmojimi byvalimi.Dala som im ultymata, ze aby sa zemnili ..napr pol rok,a ze inak bude koniec,Zmena samozrejme neprisla, a ja som stracala cas, kedy som si mohla hladat niekho rodinne zalozeneho.Tyto muzi pekne vedia kecat o spolocnom dome, su zavidli a obdivuju,,ale su to trochu paraziti ,,ako dalsie dieta a este zopar krat trucovite. Myslim daj mu ultimata, ak to nevies rychlo skoncit. skus ho prinutit kupovat nieco do spolocnej domacnosti uz teraz aj keby ste spolu nebyvali, a uvidis ako sa bude zdrahat. Ja som az po roku donutila ho pupit vec za 2 tis korun a bol s toho hotovy, ze si nemoze kupit sproste dvdecka alebo ine kraviny.Tyto ludia ako som zistila su paradoxne na prachy a chovaju sa akoze su im ukradnute,,ale opak je pravda! Rozhodne nastol situacie kde musi platit veci na polku a viac..ty moji boli tiez 40 rocny a 42 rocny..mamickiny fafrnkovia

optimistka

ahoj, no chodite spolu da sa povedat, ze uz dost dlho..,urcite ho mas rada a nehces mu ublizit.., ale musis si uvedomit ze ak clovek chce byt stasny musi byt trosku sebecky. Podla mna by si sa iba potom trapila keby si to tahala dalej.. Sposob zivota v sucasnosti je tazky a vsetko je drahe.., zvlast este len bude.. a ked pridu deti, tie si vyziadaju mnoho pozornosti a bude ich treba co najlepsie zaobstarat. Nieze by som bola na peniaze, zduse ich nenavidim.. nicia mi zivot lebo zmenili ludi okolo mna..!ale clovek musi mysliet nielen na seba ale aj na potomstvo a rozmyslat ci mu bude mat co ponuknut. Jedine ak by ti najako dokazal ze sa zmenil.. a ze by to dokazal..!nieje to lahke ale zivot je o tom o rozhodnutiach.. najlepsie bude ak sa budes riadit srdcom tam je vsetko.. ak pochybujes mas odpoved..! Vela stastia.. xx

elablue

To na ake chodnicky sa da teba nech netrapi,co si jeho opatrovnik?Moj sa dal na alkohol,aspon tak som sa dopocula.Tak vidim ze za to nestal a ze to bol obycajny chudak.Posli ho do haja,prerus s nim kontakty a najdi si ineho.Lepsie ti poradit neviem.fakt kasli nanho a nestaraj sa co s nim bude...

vejinka

kde mina tie paniaze? na lieky na rodinu na seba..alebo na teba? skus mu pohrozit...je to dost trufale..ale povedz mu ze to takto dalej nejde ze potrebujes ochranu a hlavne zotpovednost z jeho strany. proste mu povedz ze pokial sa nepozbiera ziadna spolocna buducnost nebude..a ze sa mu pokusis pomoct ako len vies..svedomie sa ti odvdaci a mozno sa to pohne dopredu.

zoro

katka30 vsetko sa da zmenit ,len musis zacat u seba , tymnemyslim partnera , myslim teba niekto tamuz pisal ,ze problem bude asi v tebe , chces zmenu???????? tak ju s prav , posli ho k vode, zacni sa starat o seba , zmen pracu a mozno z novou pracou pride aj novy partner, a na koniec aj to ditatko , len treba vystupit z toho zacarovaneho kola , je to na tebe , vsetko je len na tebe a tvojich rozhodnutiach , takze drzim palce a ,cela sil pre novy krok

katka30

Elablue, ja mam taky pocit, ze on sa bezo mna da na zle chodnicky. a ze sa onho musim starat, aspon daco dobre a trvale robim vo svojom zivote, ked deti nemam a pracu mam onicom

elablue

Katka30 u nas to bolo take iste,kopacky som dala ja cize to niesol zle aj ked vedel ze som na to mala adekvatny dovod.Kedze ma stale otravoval a zacal byt ku mne uz aj sprosty, tak som si zmenila cislo a je pokoj. nemozes stale mysliet len na to ako bude jemu,a co tvoj zivot?Znicis si ho len preto aby on netrpel?Musis byt silna a seknut s tym, lebo vazne s takym chlapom je oštara.

katka30

Elablue, dakujem za prispevok. zaujimalo by ma, ako si sa toho tvojho nepodareneho partnera zbavila. ako to niesol? lebo ja som sa s tym mojim uz 2x v minulosti rozisla a niesol to velmi zle, schudol 10 kg a podobne. bol nanho tristny pohlad. nechcem mu ublizit, lebo vzdy bol ku mne dobry a oddany