hrudky v lavom semeniku

wampire

cafte ja mam taky isty problem s tou hrckou....a mozem sa opytat,ci sa objednava k urologovi alebo ako to tam prebieha?...co ste mu povedali...diky

janicek

to mas asi varicocelu(skus urobit 10 drepov, potom sa nadychni a stiahni brucho a chvilu drz...potom sa pozri na ten miesok, zily by sa mali naplnit-to mi vysvetloval primar)....pred tyzdnom som bol na operacii...tu si precitaj k tomu viac a ziadny strach: varikokela.szm.sk

vajco

no som rad ze niesom sam :)tiez to mam na pravom vajci nahmatal som si to mozno pred tyzdnom najrpv som sa dost vylakal potom ukludnil keby to bol nador tak je v semenniku a vycnieva len hrudka ale tato je na semenniku...no teda aspon dufam,ak sa najde nejaky odvazlivec co by siel s tymto za doktorom tak nech urcite da info,diky moc

nero

mam taky isty problem mam na lavom semenniku malu hrudku neboli to ani nic jak keby som to ani nemal mam to stale asi nekolkorokov ale neboli to ani nic.ani sa nezvacsuje a podla toho co tu citam mal by somist k doktorke???idem ted na 17 za chvili k obvodnej mamjej to povedat???DIKY

moralezzz

No jasne ze ma to napadlo asize ked ma to neboli a je totam uz par rokov co si vsimam tak to asi nebude nic vazne ale iba nejaky ´´zhluk´´ zil alebo nieco take...napapacka abo jak to mam nazvat lajicky:D

TosHo

Moralezzz, dám ti jednu otázku...Nemyslíš si, že to tam máš celý život a že je to semeníková žila? :)) Ak si si v duchu odpovedal áno, tak máš pravdu :)

moralezzz

Presne to mam aj ja na semeniku aj na jednom aj na druhom...mam to uz dlhu dobu...povedal by som aj rok aj viac...vobec to neboli vyzera to skor ako...ani nie hrcka ale nieco take ako keby sa to napajalo na semennik...raz to vyzera ako hrca..napr ked sa kupem...a inokedy to ani nenahmatam...nemyslim si ze je to nieco nebezpecne inac by sa to zvacssovalo atd