je to normalne?

Príspevok v téme: je to normalne?
alofok

ahojte mam taku blbu otazocku a cel by som vediet na nu odpoved od vas.
chodim s priatelkou uz 4roky a vzdy sme travili spolu vela casu.
Na diskoteky atd sme velmi nechodili.
Mna a vraj ani ju to velmi nebavilo.
No v poslednej dobe zacala stale chodit na diskoteky a chaty so spoluzikami a ja som z toho uplne off.
Nevadi mi to ze sa ide odreagovat atd. Ale ziarlim na tych chlapcov s ktorimi tancuje a hlavne to ze sme uz spolu ovela menej.
Ked som jej povedal aby zobrala aj mna tak mi povedala ze mna so spoluziakmi nikdy nevezme lebo ani oni neberu.
Prosim poradte co si o tom setkom mysliet. Naozaj ma to zoziera. Dakujem.

nata

ahoj viem ako sa citis nie je to nic prijemne ale ako si naznacil \"mozno si je tebou prilis ista\" a ver mi ze to robi divy.Moj prvy si bol mnou taky isty ze ma podvadzal jedna radost....az ked sm sa s nim rozisla a mala ho uplne na haku doliezal za mnou ako spinaa handra.Uvedomil si jednoducho ze nie je jediny a stratil to najlepsie co mal:):D.....preto jej nedavaj az taky pocit istoty lebo to ju pokusa robit a zistovat kam to az dojde....Moj nazor je ze ju zneisti a daj jej najavo ze aj ked ju lubis tvoj svet sa nezruti len preto ze sa rozidete(kvoli tomu ze ona flirtuje s inymi)Vela stastia:)

laraa

ja som uplne mimo z tvojej situacie.. neviem ako ti mam poradit, vsak s nou sa neda nic robit!!! ze ona normalne pred tebou tancuje, sa bavi s inymi chalanmi, ked ste niekde spolu? ci ty len dostavas info o inych? nahod spiona, mozno to pomoze :-). kolko ma tvoja holka rokov?

alofok

Inac laraa bavili sme sa o tom uz davnejsie. Ja som jej povedal ze mi nevadi ked ide do mesta lebo to mi naozaj nevadi. Ale proste necakal som ze to pojde takto. Ze proste bude v meste sa tocit okolo inych chlapcov.
Dokonca v piatok sme sa na tom aj pohadali pretoze boli opat v meste so spoluziakmi a ja som jej povedal ze sa mi to nepaci ze nech vezme aj mna. Ale o tom nece ani pocut. Proste mam taky pocit ze chodi do mesta "balit" sracov a dokazovat si nieco. Logicky si hovorim ze sa nic zle nedeje, ale podvedomie mi hovori uplne neico ine a proste uz ani spat neviem koli tomu. Neverim ze ked to tak pojde dalej tak sa neskor nic nestane.

alofok

No prave v tom je ten problem.
Boli sme tento vykend prvy krat po sto rokoch spolu v meste na oslave narodenin jej sestri. Prisla aj kamoska a naschval som s nou tancoval aby som jej ukazal ake to je ked mi to robi ona. Ale s nou to proste nic nerobi. Absolutne. :( ja neviem...mozno ze ma uz ani nelubi alebo si je mnou taka ista.

laraa

fuha.. tak to je nieco. mne by sa nepacilo, keby sa mi frajerka tocila okolo inych.. a ze maly flirt nezaskodi? prosim??? brutalne ta drazdi.. fuu.. tak ja by som toto teda nezvladla.. ta vies, je nevyvzita a chce to dobehnut. neviem kam tym cieli.. musite sa o tom porozpravat. ci frajerka nema zaujem sa ne tuto temu bavit? ved vo vztahu su urcite pravidla - ze odtial potial. neviem si predstavit jej reakciu, keby si nieco take robil alebo spravil ty. skus sa jej na to opytat, ze ako by reagovala.

northon

To iste som zazil aj ja z mojou priatelkou teraz uz manzelkou.Chodili sme vtedy spolu sedem rokou a ona zacala takto chodievat von z jej kolegami z prace.Niekedy som zistil ze som bol na cviceni a ona mi chodila na diskoteky z pre mna cudzimi ludmi.Velmi mi to vadilo a dospelo to az do takeho stadia ze som sa snou na jednej diske stretol vsetko prebiehalo ok az kym jeden jej kolega nemal na mna blbe narazky.Tak som mu zlomil okamzite nos a bolo po vsetkom.Vtedy sme mali velku krizu vela sme o tom rozpravali.Snazil som sa jej vysvetlit ze kamosov tu nema na stalo a ze nemoze ich uprednostnovat predomnou.Dnes sme svoji uz dva roky mame krasneho syna a na take veci uz nema ani cas ani chut je nam to uz velmi vzdialene obom.Dobra rada pre teba je ta ze by si sa mal snimi spoznat to vecsinou zbura predsudky a to co zazivas nieje ziarlivost ale rozziarlenie.Je to normalna reakcia milujucej osoby.

alofok

Dakujem za odpoved.
Ja nemam nic proti tomu ked sa ide zabavit.
Len proste si myslim, ze odtial potial.
Ona mi hovori ze maly flirt nezaskodi a ze nerobi nic zle.
Ale proste poznam jej spoluziakov a sama mi neraz povedala ze maju na nu narazky a pokusaju sa ju ohmatkavat atd.
Ale vraj ze im to nedovoli. Proste to vsetko ma privadza do sialenstva a nenormalne sa preto trapim.
Ja ked idem do mesta tak nemam potrebu sa zoznamovat s novimi cajami a okamzite s nimi tancovat telo na telo.

laraa

ahoj. tak ja mam s chalanom nieco podobne, mozno uz v mensich davkach.. chapem ta, lebo toto chlapec robil mne tiez, z nicoho nic si zacal chodit po diskotekach, na chaty a ja som sedela doma. proste som nenormalne ziarlila.. ved ked si vezmes, ked su dvaja stale spolu a v tom BUM, jeden zacne vystrkovat rozky.. proste zle.. pre nu asi nie, jej je to ocividne jedno. moj frajer po case pochopil, ze mi to vadi, tak sa stiahol, lebo kvoli tomu boli nenormalne hadky. ale aj ja po case som zistila, ze to nema vyznam tak ziarlit a nepustat ho nikam. robime kompromisy a ide to lepsie.. tak drzim prsty, nech vam to s frajerkou vyjde, lebo 4 roky to je dost vela..