bulimia

Príspevok v téme: bulimia
daria

mam 21 rokov a uz rok trpim bulimiou..v poslednom case sa to este zhorsilo,nedokazem sa na nic sustredit,nemam o nic zaujem..stale myslim len na jedlo..moja vaha sa pohybuje v rozmedzi 8 kilov!mam obdobia ked jem velmi malicko a potom obdobia ked sa prejedam aj niekolko krat za den a nasledne to vyvraciam.Nenavidim svoje telo,stale si pripadam tucna a nie som vobec stastna.Velmi casto kvoli tomu placem,chcem s tym prestat a zaroven chcem byt chuda..Moje problemy zacali ked som zacala pracovat v oblasti,v ktorej je velmi dolezity vyzor.Neustale som pod tlakom okolia,aby som schudla a teda v strese,ze som tucna..i napriek tomu ma moja praca bavi a nechcem s nou prestat..neviem ci sa z toho dokazem dostat sama..

dharma

Mila daria, mam sice o rok viac ako ty, ale inak je to, ako by som citala sama o sebe. velmi dobre to poznam.netlaci ma k tomu sice okolie, ale nepriamo vlastne ano. vsak vies, co to s bulimickou spravi, ked ju niekto pochvali ako schudla.naposledy som ujela vcera a to som si uz slubovala, ze s novym bztom a pracou mojich snov sa vsetko zmeni. ale nezmenilo. mozes byt v depke, stastna, to je uplne jedno. ta bulimia, ked raz v tebe je, moze driemat dlho, ale aj tak raz vyjde von. je to boj na dlhe trate, ale nevzdavaj to, prosim ta, neplac, fakt v tom nie si sama. ved na tomto fore sme same take. vies, co velmi pomaha mne?citat si pribehy bab, co uz tym peklom same presli. ak nechces psychiatra,vyskusaj samoliecbu, knizku bulimia-ako sa uzdravit od Peter J. Coopera. Ak mam hovorit za seba, tak neckaj ziadne zazraky, ale striedavo, aspon v tych svetlych chilkach to ozaj pomaha.