Partnerka sa pri orgasme pomoči-sex

Príspevok v téme: Partnerka sa pri orgasme pomoči-sex
zufalček

Ahojte prosim vás poradte mi v mojom probleme mám priatelku s ktorou sme už dva a pol roka a až teraz sme začali spolu viesť sexuálny život.Všetko je fajn a krásne ale ja už mám dosť skusenosti ale toto som ešte nikdy nezažil problem ktorý momentále mám.Zistil som že mojej partnerke pri orgasme s pochvy vystrekne moč niekedy málo niekedy moc a neviem si to vysvetliť nič take podobne som nezažil a neviem či je to normálne alebo nie že sa vždy pomoči.Prosim poradte mi niekto alebo stačilo by mi keby ste niekto vedeli nejaku stránku najakeho sexuologa ktoremu by som mohol napisať aby mi poradil.Moc dakujem.

majky

Mozno to vyznie nemiestne ale nemyslim to tak:)kedze si napisal ze ju lubis tak ti too zrejme az tak neprekaza a kedze ona je taka vzrusena ze si to nevsimne tak asi ani jej......tak sa porzi na to z tej optimistickej stranky a to ze mnohi odporucaju moc dokonca pit....tak hlavu hore.Ona nebude mat blok a ty budes dokonca zdravy:)

pistek

Ahoj,je to normalne.Pri velkom vzruseni dostane krc a jednoducho jej to ujde.Viem,ze ti to je asi dost neprijemne,ale skus sa na to pozret z inej stranky.Je vela bab,ktore nedosiahnu ziadny orgasmus.Skus mrknut na stranku www.polohy.cz je tam aj poradna.pa

zufalček

stacy ty si sa mi zdá niaky chytry nemusiš ma mať za magora že neviem že niektore baby pri vyrcholeni striekaju ale ked nevieš o ake problemy ide tak sa nezapajaj do debaty a nerob zo seba hrdinu.Ked sme už tak pri tom tak čakám tu rozumnu radu a nie priblble primienky od priblblých ludi ako si ty napr.

priatelska

ahoj zufalček, myslim si ze by si sa mal opytat sexuologa alebo jednoducho nejakeho gynekologa. Nebudes stale rozmyslat ci to je problem alebo nie. Alebo pozri aj nejake odborne knihy.

stacy

tak vidim aky si skuseny :D..ked nevies ani ze zena strieka ked vyvrcholi,aj ked nie kazda jedna..boze TRAAAPSS zufalcek :D

zufalček

Ahoj millena no v tomto máš uplnu pravdu preto jej nechcem vôbec otom povedať lebo viem že keby som jej otom povedal tak by sa hrozne trapne citila a mám strach že sa jej kôli tomu znechuti celý sex lebo sa bude báť že pri dalšom orgasme ma zase počura alebo čo a bojim sa presne toho že tak ako znásilnená žena má potom nočnu moru zo sexu tak presne tak isto by mala aj moja priatelka nočnu moru zo sexu keby vedela že čo ju pri orgasme čaká.Čo sa týka toho či niečo ona tuši tak vie otom že pri orgasme je celá mokrá ale nevie že to čo z nej vyjde neni ženský sekret ale moč.Za budol som povedať že nestáva sa to pri každom orgasme zrejme jej ujde až vtedy ked zažije skutočne silný orgasmus a vtedy si ani neuvedomi že sa počura.

latrinka

no,tak v prvom rade to nie je moc,pokial fakt ide o zensku ejakulaciu,ale moze v tej tekutine byt primes moci. Tu tekutinu produkuju zliazky,ktore su umietnene medzi stenami pochvy a mocovou rurou. Zvacsa, ked ma partnerka orgazmus a malokedy na to staci len jeden a este predtym byva potrebna stimulacia klitorisu, tak sa steny pochvy pri vaginalnych orgazmoch chveju a tym masiruju hubovite zliazky.Tie sa nasledne po viacerych zachvevoch zvacsia a vylucia sekret, ktory sa vyluci mocovou rurou. takze ti, co tu pisu, ze to ide z pochvy si mylia prirodzenu lubrikaciu vaginy so zenskou ejakulaciou!
Avsak moze byt, ze ma dievca oslabeny zvierac a skutocne sa pri orgazme pomoci, lebo povoli zvierac, vtedy by mala zacat cvicit Keglerove cviky, tym sa posilnia steny vo vnutri vaginy a moze sa zabranit inkontinencii.Ak sa Ti chce, obzri si tu tekutinu, najlepsie by bolo dostknut sa jej a cuchnut:D ejakulacia byva mierne zkalena,resp mierne tekutina do mliecnobiela a konzistencia je rozhodne ina na dotyk,ako cista voda(cize ako moc) :)

dr.

mily zufalček.
to co tvoja partnerka pri orgazme zaziva sa skutočne nazýva ženská ejakulácia. netreba si to predstavovať ako mužskú, že z pošvy niečo vystrekne, skutočne ide o moč ktorý sa pri vysokom vzrušení uvolní z močovej rury.( tu maju ženy tesne nad vchodom do pošvy.
skutočne dojde ku tomu že pri orgazme u žien dochádza ku staom stien pošvy a celkovo ku stahom a prekrveniu malej panvy asi u 5% žien je to uplne normalne že pri takom stave jednoducho dojde k uniku moču.nie je to možné volou ovladať. jednoducho vždy ked zažije orgazmus sa to stane. nedá sa to nejako medicínsky riešiť a ani sexuolog by jej nepomohol. jednoducho to tak je. je dobré aby si o tom čo sa s tvojou partnerkou deje vedel čo najviac info aby si to dokazal pochopiť.
je na dovere partnerov aby ku sebe citlivo pristupovali a predsa je možné aby si dali aj nejaký signal( napr stlacenie ruky) pri orale aby to bolo obidvom prijemne a nemali z toho zlý pocit, aby si sa tesne pred vrcholom odtiatol a trebars aj ruky možu mať svoje čaro " na konci".
nejde o nič važne len to treba pochopiť a velmi citlivo ku tomu pristupovať.