BETAIN HCl

RNG

Enzymi prichadzaju casto v kombinaciach(tj sa mozu kombinovat-to je odpoved na otazku), lebo sa casto vzajomne podporuju v cinnosti(synergia).
V mojej predajni mam vselico, aj rozne enzymi. Konkretne co sa mozes spytat predavaciek alebo konatelky, ked chces odomna odporucenie co si myslim ze konkretne zaberie, musis mi dat svoj e-mail. To nepatri do fora podla pravidiel.

aneti

dikes RNG.mas take enzymy na travenie v predajni? najlepsie nejaky komplex enzymov,najradsej bylinny-teda nie zivocisny,ale ak je potrebna aj zivocisla zlozka,tak nejaka neskodna

RNG

Na nafukovanie v crevach su hlavne ine enzymi a multienzymi(pankreatin, bromelain, papain).
Wobenzym sa pouziva na cistenie tela, tj na prazdny zaludok aby sa dostal do krvneho obehu.
Na to aby pomohol stravit jedlo by si ho musel brat s jedlom. Je to starsia zmes, nie dostatocne silna na tento ucel-to by si musel z nej brat denne desiatky piluliek.
Zasada: enzymi na prazdny zaludok sa dostanu v plnej sile do krvi a cistia telo.
Enzymi s jedlom pomozu stravit jedlo, ale sa pri tom vycerpaju, takze sa do krvi nedostanu.

aneti

a este nieco, ja neviem kolko kyselin mam v zaludku ci vela ci malo, ako to zistit? nechcem koli tomu endoskopiu. neublizi mi to ani ked mam vela kyselin,ani ked mam malo?mozem to uzivat,nebude mi z toho v opacnom pripade zle?dik

aneti

po ako dlhom case to zistim?ci to zabere hned?teda aj 5xdenne to mam brat? a pred jedlom ci s jedlom? to je nieco ako enzym wobemzyn?-ten sa tusim bere pred jedlom asi hodinu,neviem.ja necitim nafukovat zaludok ani palenie zahy,skor citim nafukovanie a naduvanie v crevach

RNG

S kazdym jedlom, podla potreby a velkosti a stravitelnosti jedla 1 az 4 tabletky(400 mg). Spravna davka je, ked ta v zaludku nenafukuje. Po case to kazdy zisti sam na sebe.