co mam robit?

Príspevok v téme: co mam robit?
tomas20

moj problem je v laske.asi som sa druhy krat zalubil ale nestastne.boli sme uz spolu aj sme sa bozkavali ale to je nepodstatne.potrebujem pomoct s tymto co si o tom myslite.mam 20 a ona 17 ...ked sa na nu pozeram dlhsie ako minutu spyta sa ma ze ci sa pozeram na jej krasu... ked sa zacneme bozkavat tak ona sa po chvili otihane a zacne smiat ze ju to bavi.... ked sa bozkavame mame obidvaja otvorene oci alle na rozdiel ja sa pozeram nanu a ona bud na kamaratov alebo na ineho chalana... viem ze ma ma rada ale preco to vlastne robi??? nesklamem sa opat??? dakujem

en

ciara - prečo sa rozčuluješ. Je tu plno väčších "kravín". Nezabúdaj, že láska má velký vplyv na naše zdravie.
"nech brouka žít"

jaj

super.konecne si dostal rozum.sama ti to povedala.a to ze ta ma niekto rad sa nedokazuje bozkami.podla mna chcela len sex taka mala kurvicka hlupucka.hladaj si vyspele dievca co vie co chce.

tomas20

nie nie som hlupi ani nic podobne bab som mal aj ja vela a nikdy som sa takto nespraval ale uz je s nou koniec a nelutujem to ze som to dokazal.povedal som jej ze s nou nechcem vztah a ona iba tak ak nechces vztah tak ja chcem sex a bude koniec tak som sa s nou vyspal a skoncili sme to.a nakoniec povedala ahoj do nevidania ale nechapem ako si mohol prist nato ze sa s tebou iba zabavam ved si taky hlupucky

rodrigez

Ako tak citam tvoje prispevky, hlavne sa daj do kopy ty. Sak co tu vypisujes je ako od 13 rocneho chlapca. Clovece neprezivaj to tak, je to len zenska este k tomu sedemnastka ta prd vie co chce. Bud trochu realista a nespravaj sa ako decko.

tomas20

hmmmm: ona?? ved ona ma skoro kazdy den ineho do nej je skoro kazdy druhy chalan ona pride a dostane ich svojim pohladom tak dostala aj mna... ale uz sa drzi tyzden a to len pre mna

tomas20

mozno je troska namyslena ved ma byt aj preco.a ja som jej dnes povedal ze ako vie ze sa mi paci a ona ze keby to tak nebolo nebol by som s nou...a ja ze tak idem za inou a ona ze dobre ale aj tak sa mi paci lebo ze jej sa teiz pacim ja a aj plno inych... a dnes som jej povedal ze ci ma ma rada a povedala ze ano a ze ak jej neverim takze tu ma dokaz a zacala ma bozkavat....... a ja som znova hlupak povedal ze jej verim

hmmmmm....

z toho ako to opisujes to vyzera ze dievca neberie vas vztah ani za stipku vazne.zrejme sa jej paci,ze jej nejaky chlapec, muz dvori.ale to len dedukujem z toho co pises,prepac za tvrde slova...najdi si dievca , ktore tvoju lasku opatuje.a potom si uvedomis co sa dialo...

jaj

ahoj.ja som bola presne taka aka ona a robila sa si z chlapcov srandu no nasla togho praveho a zamilovala sa.teraz mam 19 a sme spolu uz 3 roky.lutujem ako som sa spravala a robila si z neho srandu a som rada ze som sa donho zamilovala.poviem ti podla mna ta ona neluby proste to berie ako vztah.chodit s chlapcom len tak.mat chlapca.a ked sa pri bozkavani pozera do blba a na chlapcov ma ta uplne v riti.rychlo sa spamataj.skus jej povedat ze nie nepozeras sa na jej krasu alebo co.nezda sa tri namyslena?robi si z teba srandu.ja som bola tiez taka hlupa ale nikdy som nepovedala ze sa na mna pozera moj chlapec preto ze som pekna.ked si rada uziva ver tomu ze sa to len tak nezmeni.ked sa chces sklamat ostan s nou ale ked nie bez prec.ver tomu ze najdes este krajsiu a lepsiu ako je ona a ze ta druha ta bude milovata nebude si robit z teba srandu.moj nazor.pa drzim palce.