no co?

0077

este to trosku upresnim my sa vecsinou stretavame po skole na nejake 2 hodiny maximalne a vikendy tiez nie vzdy sedia a po veceroch to nejde naozaj takze len po skole mozeme nieco robit a mozno by sa dalo niekedy cez vikendy ale len zriedka...

fraisee

mas naozaj zvlastne myslenie, ty si proste presvedceny ze sa neda nic robit spolocne a tym to hasne, nehladas riesenia. aj kedy ste nemali vela spolocnych veci, co mate, da sa jeden druhemu prisposobit. ja tiez sem tam zajdem s chlapom na futbal, kukame box a vyslapala som kvoli nemu na rozsutec, i ked som dusu nechala v polke kopca a tyzden som sa nemohla postavit.. film sa da spolocne pozriet, tym ze mate radi rovnaku hudbu sa da ist tancovat spolocne. a sport sa da aj v zime praktizovat od sankovania po lyzovanie a korculovanie. treba si len vybrat.

0077

my mame spolocne velmi vela ale je to veccinou citanie,styl hudbi,nazori na veci,filmi ktore sa nam pacia obom a to sa nejako povecine neda robit spolu.Mozno stym sportom by to nejako slo ale asi len v lete

stud.laska

tak chlapce zlaty, je asi viac na tebe, ako sa vztah pohne. Ak ste studenti a v jednom meste, tak to uzaj je moznosti habadej. ktore mesto to je?
-Dajte sa obaja do nejakej turistickej organizavie, robia vselijake zauujimave akcie
-ak mate trochu viac penazi, dajte sa na nejaky sport s nejakym vycvkom {para, potapaci,
-skuste vyhladavat nejake akcie, kde nebudete len vy dvaja...-neviem co studujete, ale najst si nejaku spolocnu brigadu....
-robit na nejakes splocnej veci, web a pod
alebo sa snazit spoznat nejaky konicok toho druheho, zacni od seba...
napis o sebe viac

0077

naozaj neviem co by sme spolu mohli robit mozno ist do kina a podobne ale je nato hrozne malo casu kedze obaja studujeme a nejake diskoteky a podobne nas zatial nejako nelakaju

0088

0077, asi nechodit spolu moc dlho. vsak? U nass to bolo presne taaaaak isto vo vztahu :) a uz sme spolu 2 roky..To chce vsetko urcity cas a uvidis, ze v ten spravny cas preberiete aj tie podstatnejsie temy...Naozaj cas a stale komunikovat :)

0077

ja viem ze len tak to pojde ale ja sa bojim co ak poviem nieco co sa jej nebude pacit a bude stoho mozna hadka ale aj horsie...a myslim ze aj ona takto rozmysla