Vťahovanie bradavky

adviad

ja mam tak tiez vtlacene bradavky a vylezu len ked mi je zima potrebujem pomoc pls ma 15 rokov som muz .... je to nezvicajne

kata74

Mam 43rokov a moj priatel o 5 viac.Je normalne privies na svet teraz dieta?Niesom selebrita,ani fin.zabezpecena a navyse co rizika zdravotne a socialne,buducnost dietata?Poradi, kto vie o com to je?

andie

vtahovanie bradaviek je jednym z priznazkov rakoviny, to vsak neznamena, ze tam musi byt. nebrala by som to na lahku vahu..cim skor zajdi za gynekologom!!

Mati

Ahojte. Ja som mala vtiahnute bradavky asi od desiatich rokov a nikdy mi nic nenasli... Takze nemyslim, ze to je nieco vazne. No ale taka preventivna prehliadka u gynekologa nezaskodi, napokon, ved su tu na to, aby nam to vysvetlili, nie?

mia

vťahovanie prsníka = rakovina?to sa mi nezdá...tiež mám ten problém...už niekoľko rokov...no chodím pravidelne na vyšetrenia prsníkov, sono a tak...lebo mám nález, tak ma kontrolujú stále...no nie je to rakovina...

akala

no a ja mam 14 a mam vtiahnute bradavky..nie od mala ani newiem kedy to zacalo ale vkuse ich mam dnu a newem cim to je...mojej sestre sa same vytiahli a ma normalne prsia..a ja to mam asi 3-4 roky...hambim sa za to ked sa sprchujem po treningu s ostatnymi babami...pomoc....mala by som s tym zajst ku gynekologovy??...plz pomoooc...

smieško

Ahoj nikina. Ten problém s bradavkou máš už dlhšiu dobu,či ti to až teraz začalo?Lebo mne tiež vťahuje ľavú, ale to mi robí už roky, takže sa týmani nezaoberám ani môj gynekológ mi na to nič zvláštne nepovedal. Tak iba ak by ti to začalo robiť zrazu teraz, treba s tým ísť ihneď k lekárovi...drž sa

zoro

pre dubku : no dufam ze to nepises iba tak , ja mam s tym problem uz davnejsie , mala som aj operovany nador , no na margo vsetkeho mi dokktor povedal ze si ich mam vytahovat a masirovat , prosim odporuc literaturu kde si sa to docitala , no asi zmenim doktora