Máme blchy! Čo teraz?

Príspevok v téme: Máme blchy! Čo teraz?
keituskaaaa

ahojky potrebujem rychlo radu Prave sme sa prestahovali do noveho domu Som v Anglicku Predtym tu mali 2 macky a vcera sme zistili ze vo vsetkych kobercoch su blchy!volala som tej zenskej a v utorok pridu cistici ale co dovtedy?? uz mi skakali aj po tvari ale to asi nie su ludske nie? existuju aj ludske? mozu tieto nieco prenasat? uz sa bojim poradte prosim :o(

The hunk

hi my dearest lovely fellows unfortunately i cant write in slovak language but my lovely girl friend is from slovkaia as well and we also have been through this bloody lice problem so my friends my suggestion to you all is that please please go and see some doctor instead of drawing any conclusion by yourself good luck

Luciferko

Ahoj, odkaz pre vsetkych, ktori vravia, ze zvieracie blchy na cloveka nejdu: TO NENI PRAVDAAAAAAAA.....Ja som skvely priklad toho, ze ano.Precitajte si na nete vsetko o blche napr. psej a az potom piste....Diky

Adulka

Nastriekaj si na seba a na oblečenie nejaký repelent, taký pre ľudí, čo je proti komárom. Možno to pomôže aspoň kým sa toho v dome nezbavíš. :-/

kleo

korzar.sme.sk
Prečítajte si prečo blchy štípu len ženy. Aj ja mám ten problém, trápim sa s nimi od minulého roku, od septembra. Chvíľu sa mi zdalo že som ich vykynožila, ale pred dvoma týždňami som zase ostala doštípaná. Takže zase som musela rozobrať celý gauč, a všetko vyčistiť. Problém je v tom, že aj keď všetko vyčistíte, vystriekate. Vajíčka nezničíte, a liahnu sa tie svine postupne. To aby som striekala gauč každý deň. Už som nejaké aj chytila, a prilepila na rozmočené mydlo. Potom som ich rozpučila. Lebo inak vám ujdu. Veľa šťastia...

keituskaaaa

A vystriekat musite vsetko,kazducky kutik,kazdu strbinku,u nas sa ani dychat nedalo ked sme skoncili,stalo nas to vyse 50libier ale stara vratila ;) teraz sme uz v novom nastastie..good luck./

keituskaaaa

Moja ak prenajimate od agentury alebo landlorda treba okamzite kontaktovat a on zavola na PEST CONTROL pridu vam vystriekat cely dom,ale zajdi do PET STORE a tam maju take velke ruzove spreje su perfektne nam postrek nepomohol ani 2krat tak sme nastriekali to ruzove a okamzite ich to zabilo,musis vyprat vsetko kvoli vajickam pre istotu ale ten ruzovy zabija aj nevyliahnute este Je to tvrdy boj zazila som,viem..

nautilka

ja som tiez v anglicku s priatelom a asi dva tyzdne ma furt daco stipalo. ale priatela nic tak som sa citila ako blazon. ale posledne dva dni som chytila na sebe 3 blchy a aj teraz citim ze ma stipe. vsetko periem kazdy den matrac vysavam potieram octom a sprchujem sa kazdu chvilu a nic.cela som dostipana. priatel nema ani jeden stipanec a spi v tej istej posteli. neviem co mam robit ako sa toho zbavit :(

waness

adka21... mam taky isty problem uz je to asi tyzden vsetko sme vydenzifikovali par noci som spala na inej posteli a tam v pohode uz skuim vo svojej uvidim co to spravi