Váha + výška

vanda77

ahoj chcela by som vediet vas nazor. ja osobne si myslim, ze chuda nie som, skor mam normalnu vahu. myslite, ze by som mohla dat aspon dve kila dole a bolo by to dobre??
160 cm a 46 kg, miery 80-62-83
dakujem

marushik

167 vyska a vaha 61....no, vsade tuk..ale asi by som bola spokojna len keby som mala 40...cize, lepsie je naucit sa zit s tym, co mam a nenicit sa roznymi problemami ktore by mala anorexia/bulimia na svedomi a nezomriet...

zuzka1911

167cm/55-56kg a citim sa tucna ...

kolegyna ma rovnaku vysku a nejakych 64kg a ma super postavu, minule som jej povedala, ze chcem vyzerat ako ona ! preco nemozem byt so sebou spokojna ?

Florianka

uli.ula - ja mám rovnakú výšku a váhu. :)...myslím, že je to ideálne, pretože som mala obdobie keď som bola chudšia a všetci mi vraveli, že vyzerám ako anorektička. Teraz som sa spätne vrátila k tejto váhe a počúvam len samé dobré ohlasy. Dokonca som vraj na hranici. Ešte trošku schudnem a opäť budem vyziabnutá . :) čiže pohoda

LENKA86

MAM 173 CM A VAZIM 48,5KG A STALE SI PRIPADAM TLSTA UZ NEVIEM CO MAM ROBYT ABY SOM SCHUDLA OD 16 ROKOV TRPIM BULIMIOU TERAZ MAM 23 BOLA SOM SA AJ LIECIT NO NEPOMOHLO NMI TO

marushik

Ano, prese tak...

suhlasim zo Zuzkou...my sa musime zbavit snahy (s)chudnut a premenit ju na snahu prijat seba TAKU AKA SOM. Samej sa mi tazko pisu tieto riadky, lebo ja stale chcem schudnut... ale viem ze spravne je to druhe, lebo inym sposobom sa PPP nikdy nezbavime.