MIlenka? :D

Príspevok v téme: MIlenka? :D
hora

V septembry sa zmenila cela moja trieda na strednej (mam 19r.) no mal som priatelku lenze ta ma nechala. potom som sa zacal bavit s jednou spoluziackou ktora ma 2 roky chalana a po nejakom tyzdni dvoch sme sa zacali bozkavat a tak... zatial ziaden sex. vcera sme sli na taky mali vylet autom a ona mi povedala ze sa do mna zalubila ale pritom ma chalana tie 2 roky. je vlastne mozne lubit dvoch/dve naraz?

okolo

co vy viete ako to tam ma ona s tym jej frajerom??? co ked sa naozaj zalubila lebo sa pri nom citi lepsie???a nemyslim si,ze ked to zena alebo muz urobi raz tak to urobi aj druhy krat-stale!!!..ak mate dobry fungujuci vztah..a partner sa vam venuje..nenapadne vas podviest..alebo sa zalubit!!!

hmhmhm

natura sapienta est, feminae non... zapamataj si, termin milenka tomu dokonale prislucha takze funguj a uzi si to... s nadhladom a s rozumom

laraa_

:-OOO.. tak take veci ja moc nemam rada :-(. prave vcera sme boli von s frajerom a jeho kamaratmi a ich frajerkami, a jeden z nich svoju podvadza. ani nevies jak mi bolo blbo a oni sa tam tvarili, ze sa neviem ako lubia. a ty - vobec si si s nou nemal zacat. a ked, tak raz a dost. ako by si sa citil ty, keby ti toto robila tvoja frajerka, co ste spolu 2 roky a ty s nou planujes zivot? a ze sa do teba zalubila? na ako dlho? kym nepride dalsi? asi ju tamtem uz omrzel a ty si len taka zabavka.