Ekzém na rukách

Kamilita

skus teraz ten box od protopan. sk - je to sada krmeikov, umyvacieho oleja a doplnkov vyzivy a potlaca svrbenie uz do dvoch dní

marikafor

ahoj odporucala by som ti vyskusat krem Easy Milk zo stranky happyskin.sk a mydla tekute zlato a hébé. su to produkty na liecbu ekzemu. moja teta tiez mala ekzem na rukach ako ty a zacala pouzivat tieto mydla a krem a pomohli jej odvtedy sa ekzem neobjavil vobec a bojovala s tym dlhe roky nezaberali ziadne kremy a masticky od koznej iba tieto produkty.

Adeline

Skúste kúpele s morskou soľou. Morská voda je na atopický ekzém priam zázračná a prečo si neurobiť more aj doma :-)

Baborka

Mne na ekzém na rukách dermatologička predpísala miešanú masť z lekárne. Pomohla a ekzém sa odvtedy neobjavil

Kristynk_a

Určite navštívte alergologa, najskor treba zistiť, prečo pokožka reaguje tak ako reaguje a potom to začať riešiť

Innkia

Zdravím, ja môžem len odporučiť prípravky na báze patentovanej technológie kmeňových buniek. Rada poradím. Ivana
innka@hotmail.sk

Nataly5

Skúste kozmetiku Protopan. Je to špeciálna kozmetika pre atopikov s veľmi dobrými výsledkami. Ja si ich produkty objednávam cez net (www.protopan.sk)

ester851

Mne sa začal robiť ekzém na rukách, ke|ď som zostala na materskej a stále som si umývala ruky mydlom, prípadne som stále čistila kúpeľňu, či umývala riady. Mne veľmi pomohlo, keď som začala pri všetkých domácich prácach používať rukavice a ruky som si často krémovala. Pomáhali aj obklady z čierneho čaju