Ako moze nastat hypoglykemia?

hybe

pre RNG
... a na vitaminy si zabudol?....
Z tou dvojitou vyrobou kapsul z tebou plne suhlasim,je to tak,tie sušene použivam v pohode aj ja...

hybe

pre miru
...ako je možne,že ak je niekto na surovej strave a ma DM1 alebo DM2 ?...ja nie som uplne na surovej strave,ja o tom len basnim,viem že to dnes už dokažu len silne osobnosti,ja som 0.Okrem toho,ak už je DM1 v pokročilom štadiu(vraj viac ako 7 rokov) ,tak chybajuce beta bunky,respective lang.ostrovčeky už nie je možne obnoviť,čiže nema viac už čo vyrabať inzulin,ale ak sa tam v operuju nove a telo ich prijme,tak človek aj po mnohych rokoch na inzuline,zrazu už ho potom vôbec nepotrebuje - je zdravy...to hovori samo za seba...
Naopak surova strava dokaže chronickym chorobam predchadzať...to nehovorim iba ja...mam na to ludi čo to vravia xixi,napr Dr Adelle Davisova vravi :
Dive kmele,živiace sa prirodenou stravou,pokial tato obsahuje všetky potrebne živiny a pokial nepouživaju rafinovane potraviny dodavane z civilizovanych krajov,nepoznaju,podla uskutočnenych vedeckych študii napr, rakovinu,vredy,vysoky krvny talk,tuberkulozu,srdcove a obličkove choroby,svalovu distrofiu,mozgovu paralyzu atd...Nepoznaju lekarov,chirurgov,psychiatrov,zločiny veznice,poživanie drog....Nikdy sa žiadnej prirodzenou stravou sa živiacej matke nestalo,že by nemohla kojiť.Taketo kmene sa našli vo všetkych kutoch sveta.USA je na prvom mieste vo svete v umrti na srdečne choroby a racovinu.Tiež stupa zločinnosť,alkoholizmus a rozvodovosť.Bolo zistene,že najzdravšie deti maju tie chudobne rodiny,ktore si nemožu dovoliť kupovať hotovu umelu detsku vyživu v plechovkach a poharoch.
To bol doslovny opis z knihy...takych knich mam vela a fascinuju ma,napr znami to kriesič nebožtikov a postrach mediciny v jednej osobe Dr Gerson,ktory na svojej klinike spominanych pre medicinu nevilečitelnych pacientov chorych na rakovinu dostava späť do plnohodnotneho života a to dokonca po tom hroznom ožarovani a chemoterapiach,všetko je zdokumentovane,ale biznis je biznis,prednosť ma farmaceuticky priemysel,kdežto dr.Gerson to roby iba čerstvymi ov. a zel. šťavami,kavovymi črevnymi vyplachmi a pre človeka prirodzenou stravou...Takychto doktorov,ktory zutekali od klasickej mediciny poznam vela...a nie som slepy,len v našej dedine poznam x ludi,ktory cely život holdovali spravnej varenej strave a teraz v starobe iba pozeraju pred seba,nevedia si vykonať ani potrebu,nič...kdežto napr Dr Norman Walker ešte v 113 rokoch veselo bycikloval a ešte pisal knihu...ktoru som si z velkym zaujmom prečital :-)pokračovať by sa dalo strašne dlho ale načo? ja si len davam veci do suvislosti a sem tam oponujem ak citim potrerbu niečo tuna povedať...

RNG

Meranie cohokolvek nesie zo sebou chybu merania,v pripade glukomeru zavisi od papierkov aj samotneho glukomeru(mozna spinka v nutri)
7,5 je normalna hladina cukru, aj ked som mal raz vyse 30, nenameral som si v moci nic. Az pri dlhej cukrovke sa znicia ladviny natolko, ze prepustaju cukor vo velkom.

dany222

Dobrý deň,
prosím Vás ako je to možné, že mužovi z krvi dialgnostikovali cukor na krvnom vyšetrení 2x 6,9, a jedenkrát 7,5, a tie papieriky na moč mu ukazujú cukor negatívny. papierik ostáva žltý. ako je to možné? má teda DM alebo nie? dakujem za odpoved

RNG

Osteoporoza je aj u zvierat, zijucich v divocine, hoci podstatne zriedkavejsia, nez u ludi. Varenim sa mineraly nenicia, len snad enzymi, ktore pomozu jedlo stravit.
Chemicke pilulky(lieky) a prirodne latky koncentrovane napr vodnou extrakciou a susenim v mraze nemozes hadzat do jedneho vreca.Aj ked oboje mozu prist vo forme piluliek ci kapsul, je medzi nimi zasadny rozdiel.
Jedni su chemikalie, ktore sa v prirode nenachadzaju, druhe su koncentrovane neporusene prirodne extrakty.

mira

Hybe, a ty si na 100 % surovej strave ? Zaujúmalo by ma, koľko rokov, resp. desaťročí.
A či máš stále cukrovku.

hybe

...zrejme ta vykopana žena bola dobra gazdina a varila si stravu...a kedže nemala potrebne pilulky z reklami tak pikala za to osteoporozou...
Nebudem tu presadzovať ktora strava je pre človeka najvhodnejšia....prečo zvierata,ktore žiju vo svojom prirodzenom prostredi nie su nikdy chore a prečo v civilizovanych narodoch sa sotva najde človek,ktory by bol skutočne zdravy...na to si už musi odpovedať každy sam...tak je to najlepšie,odpoveď by mal zvladnuť aj školak.
Dnes už všetci jeme pilulky...no zdravie narodov je tiež len akesi umele(teda takmer všetci,su narody napr huncovia,ktory nepoznaju slova rako alebo dia,ale maju jeden nedostatok,nezavitala tam civilizacia).Jeden lekar napisal:když dnes človiek vchazi do ordinace,doslova riskuje život...trošku nadsadene ale myšlienku to ma...nebudu sa predsa zverejnovať štatistiky,kolko ludi denne doplaca na dôveru piluliek smrťou,skôr by som povedal,že sa dnes už beru automaticky....ako cukriky však ano.Niektori su na tom doslova zavisly.(a to sa deje prosim pekne len poslednych 100 rokov)
Telo sa dokaže liečiť uplne samo(to je mi ale novinka),stači mu dať to,čo dostavalo po miliony rokov,teda stravu v uplne prirodzenej forme,surovu,teda nie varenu,pestru a pestovanu na čim menej chemicky ošetrovanej pôde,pokial sa to ešte vôbec dnes da.

RNG

Nuz ked dostanes osteoporozu( a podla vykopaviek mali zeny osteoporozu aj v davnej minulosti, ked nebola ziadna chemia ani pilulky) a nebudes brat yam a mineraly v pilulkach, postupne sa ti telo rozpadne, lebo nie vsetci v starsom veku sme schopni vytazit dost mineralov.Naviac mnohe dnes chybaju v slachtenych produktoch "vyrabane" intenzivnym polnohospodarstvom.

hybe

Dobre tak to poviem polopaticky...myslel som to tak,že niekedy neboli žiadne vitaminy v pilulkach atd a ludstvo si veselo žilo bez chorôb...tak som to myslel nijak inak,netreba za tym hladať nič ine,kto chce nech sa zamysli ak chce...