SNIVALO SA MI

Príspevok v téme: SNIVALO SA MI
snilka

Snivalo sa mi ,ze byvam vo vysokej bytovke na najvyssom poschodi.Pozerala som von oknom a zrazu sa strhol vietor bol velmi silny...odstupila som od okna a chcela som prejstdo inej izby.Nedalo sa iba velmi tazko ,lebo sa zacala kyvat cela bytovka bolo to strasne mala som strach o svoju rodinu....a neskoncilo to nijak len so sa zobudila so zlym pocitom.Co sa snivalo vam?

martanka

mne sa sny obcas tiez plnia. do detailikov!!! a to hned v ten den ako sa prebudim. je to az neuveritelne,ked rano poviem, co sa mi snivalo a behom dna sa to stane. Vsetci na mna pozeraju ako na martanku. nemozem za to.

mackousko

Mne sa snivalo asi trikrat do tyzdna ze zaspim do roboty. A co sa nestalo o dva tyzdne a to ze soferi autobusov sa dohodli, ze budu chodit o 10 minut skorej a ja som si v duchu nadaval ty debil mal si sa pozret v robote na nastenku o tom odchode autobusov a to som chodil okolo tej nastenky kazdy den, ked som bol v robote. Tiez sa mi snivalo, ze som lietal ale to sa mi este nesplnilo.

wanda

mne sa snivaju sny, ktore sa plnia, nie je to bohvieco, lebo vacsinou su to zle veci a prejde aj niekolko rokov, kym sa sen splni, takze utesovat sa, ze aspon viem, co ma caka,to nepomoze, lebo je tam niekedy velke casove rozpatie. Keby to bolo tak, ze sa mi nieco sniva a o tyzden sa splni, to by som aspon nemusela byt stale v strehu. Tuto schopnost ma aj moja sestra, ale ta si z toho robi srandu

pistácia

snival sa mi sen o tom ze som bola aj s mojou mamou na nasteve a zrazu sa tam obiavil nejaky martanovsky demon a mama si tam akurat fenovala vlasy.Potom som isla do detskej izby sa pozriet na deti a tam bola cela izba zapratana tými martanovskymi demonmi.Bol to sokujuci sen.A ten co si malam ty ma tiez celkom ZAUJAL.Pistácia

keloca

mne sa kedysi snival sen, ze som ako dievca zila v jednom starom chramovom meste. O mesiac nato som videla dokument. film o jednom meste na Bliz. vychode. Bolo to presne to mesto, v ktorom som zila vo sne.

zasnená

mne sa snivavalo velmi casto, ze som zamavala rukami a vzlietla som. Bolo to casto. vraj sa vtedy rastie...kto vie ci je to pravda, lebo ako som dospela a dorastla, tak sa mi tie sny snivat prestali. Hmm, asi to bola pravda.

saskaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mne sa snivalo ze padam z 13 poschodia nazem.no pred padom som sa obudila..
vravi a,ze ked zomriete v sne,je mozne ze sa uz neprebudite,je to pravda?