Helicobacter - liecba

skcookie

od doktora som dostal amoksiklav + fromilid ome mam davat kazdych 12h ale chcem sa opytat ci si ich mozem dat obe naraz neuskodi to? alebo radsej to dat oddelene?

Ivka 1

Pitolez pri tazkostiach s HP sa da pomoct antibiotikami na prirodnej baze ako su propolis v tabletach a cesnakove tablety . Velmi dobra je kombinacia : aloe+ propolis + cesnak.tablety. Viac info na maile.

RNG

pitolez, ta tema tu uz bezala mnohokrat, daj si do vyhladavaca "koloidna strieborna voda" alebo pozri cez Google.sk koloidne striebro a najdes plno miest, kde sa to da objednat.
Lekaren je na lieky, toto je potravinovy doplnok, tj ina kategoria.

pitolez

Prosím pomôže mi niekto,liečbu na HP som absolvovala 4x neúspešne.Chcela by som sa toho zbaviť lebo mám nepekné kožné problémi a som si istá že to má spojitosť s HP.Už 3 roky sa trápim a nijak nejde z tela von.Každý tu píše o koloidnej striebornej vode,kde ju môžem zohnať?V lekárni o tom nič nevedia:Existuje aj iná prírodná liečba?Prosím pomôžte!DAKUJEM!!!!!

polololo

Môže byť kovová chuť v ústach príznakom helicobactera,občas ma bolí žalúdok a je mi zle z niektorých jedál, napr.vyprážané.

xy69

ahoj, taktiež mi zistili helicobactera,prešiel som liečbou antibiotikami a teraz sa snažím jesť trošku dietnejšie. Pravidelne chodím cvičiť do fitka a pri tom beriem rôzne preparácty / Creatin,carnitin,aminokyseliny/. Má niekdo skúsenosti či tieto prípravky majú vplyv na helicobactera?dík