Mam stale zvysenu teplotu 37.2

RNG

romina, tinussa8, poslal som vam radu ako na to prirodnymi ucinnymi prostriedkami,tak ako iwe,
andula, tvoju adresu nemam. Ak chces tu radu, uved svoj e-mail

....

ja som to mala tiez... 2x do tyzdna na krv a vysetrenia este aj plusove,na krvi mi robi teta.... ale vsetko bolo oka,no teplota bola stale zvysena a ja som sa zle citila. Az som isla ku jednej tete na reflexnu masaz-masirovala ruky a nohy a chrbat. Mne ale chrbat nemasirovala,povedala ze mam zapal a ze telo sa ho postupne za pomoci masazi zbavi... nikdy by som neverila,ze po takej masazi sa budem usmievat a rozdavat radost a nepodcenovat sa. Vrele odporucam a tymto jej aj dakujem za vyliecenie "choroby" s ktorou si doktori nevedeli dat rady a za vsunutie radosti do mojho zivota,ktora bola podla mna navzy prec :)

romina

Ja mám teplotu od 37 do 37.7, tiež som ju nemávala stále, ale v poslednej dobe ju mám každy deň a ešte sa k tomu pridali bolesti nôh a krížov. Krv aj iné výsledky sú vraj v norme.

tiiinuska8

ahoj, tak ja som tiez mala taky problem az kym neprisli na to, ze mam chronicky zapal dutin.. cize je mozne, ze to je spojene s nejakym zapalom v tele... je potrebne kompletne vysetrenie

andula

Dobrý večer RNG,

pošli mi, prosím, ten list. Už sa musím konečne rozhýbať a niečo so sebou robiť. Ďakujem. Andula

RNG

Pato gen, zle robiaci.
Pod tym su zahrnute bakterie, virusy plesne, mykoplazmy, kvasne kultury a rozne chemicke a biologicke latky.