Hľadám dobrú gynekologicku

cat

ja chodim tiez k ruzickovej, a zatial ok. predtym som chodila k inemu na zochovu/teraz je na antolskej. velmi dobry odbornik!!ale k ludskosti ma daleko..

giny

to qiu: Dakujem starsne moc. este uvidim ako dopadnem zajtra u tej mojej tou poistovnou... hmm neviem co si mam mam predsatvit pod zaujimavymi vecami, ale ved mozno uvidim :) este raz dakujem

qiu

giny: MUDr. Ružičková sídli v Lamači na Karpatskej v zdravotnom stredisku. Platí sa u nej ročný paušálny poplatok 400,-- a sú v ňom zahrnuté v celku zaujímavé veci...:)

giny

ahoj qiu. chcem sa len spytat viac k tej mudr. ruzickovej. ze kde konkretne sidli (na nete som nasla az 2 adresy) a kolko sa (ak sa) plati rocny poplatok. zistila som totiz, ze moja mudr nema zmluvu s mojou new poistovnou a asi budem musiet menit.:( Dakujem :)a pekny den

qiu

no toto sa tu riešilo už niekoľko krát... po väčšine odpovedajú tie isté a aj tých istých lekárov. Ja osobne som veľmi spokojná s MUDr. Dagmar Ružičkovou. Ordinuje v Lamači. Je ľudská, milá a je na nej vidieť že sa ti fakt snaží pomôcť. Ak by si chcela bližšie info tak mi pošli mail. papa