obriezka

Bogoj

No tak obriezka... Na ZS som mal spolužiaka... Zrazilo ho auto a musel chodiť na barlách do konca života... Hrozil mu vozík, ale doktory včas zakročili.

A v jedeň deň sa mu smiali dvaja chlapci z mojej triedy... No jak som uvidel že si z neho robia prču ...Skočil som tam so spolužiakom... Jeden mal rozbitú hlavu o skriňu a druhý utiekol.

A už si z neho nerobili srandu.

Mal si to aj ty tak riešiť, na ZS pomôže len a len bitka. :-D

skodafa1

chcem sa opytat dlhsiu dobu rozmyslam nad obriezkou ale mam obavu ze mi znecitlivie zalud az tak ze budem mat problemy s erekciou ... tak by som chcel radu a zaroven odpoved o kolko asi znecitlivie zalud a jeho citlivost a ako je to s masturbaciou? cital som tu nazory ze muzi s obriezkou maju problem sa urobit viac krat po sebe potrebuju dlhsi cas medzi ...

anonym123456

som po obriezke už cely tyždnen ak ma niekto otazky ohladom operacie alebo hojenia rad poradim ked budem vediet
napiste na obriezka@zoznam.sk

petoandrej

Rad by som sa spytal ake su skusenosti s fimozou a naslednou obriezkou .Nedokazem si predstavit ze zalud si bez predkozky zvykne na dotyk, nakolko bol stale pod predkozkou a na dotyk bolestivy .Dakujem

TosHo

Poviem ti takto ,mne sa to osobne veľmi nepáči. Na jednej strane je to veľmi dobrá vec z hygienického hľadiska...ale penis potom zostáva menej citlivý a neužiješ si tak sex, ako predtým.Opticky sa ti určite nezmenší, ale ani nezväčší.

nemo

mandy, no ja tiez ziram...
Musel by som byt najskor zenska...

Ale ja to berem, problem toho druheho bol, je a vzdy bude len problem toho druheho, ale ten nas problem, to je ten najhlavnejsi, najtazsi a najpodstatnejsi....

Clovek sa tu snazi prispiet vlastnymi skusenostami, aby poradil, a podaktori sa tu ani nevyjdria k teme, ale zjebu diskutujuceho...

fayn, ale dufam, ze aspon niekto, kto hlada nejake odpovede, nieco v tom najde...

Je mi to jasne, zivot ide dalej, clovek neumrel, a pre vsetkych, ktori maju vlastny problem: Co vas nezabije, to vas posilni.

:-)

drzte sa...

mandy21

No ja ziram, Nemo. Vysvetli mi prosimta, ako by si prezil napr. porod, ked z tohto robis taku vedu?? A porod je tiez pri plnom vedomi a strihanie je tam malina v porovnani s ostatnym. Chlapi su hrozne citlivi na seba.

mova30

ahoj nemo,no zazil si vela neprijemneho a bolestiveho a hrozne je ze si to aj pamatas.cas spat nevratis,tak hlavu hore a skus sa znovu tesit zo tivota.nehovori sa mi to lahko ale stavaju sa aj horsie veci na svete.vela stastia

nemo

mova, ked som mal 8...a zle. potom zistili, ze stale mam problem s curanim, tak mi tam 2 mesiace pchali hadicky na rozsirenie mocovej trubice...pricom mi niekto sikovny odrezal stvrtku predkozky z hornej casti, takze z toho vznikla taka divna lopatka, ako nejaky neprirodzeny vyrastok koze, tak sa po 2 rokoch rozhodli, ze to zavrsia akoze korekciou, ktoru spiskal medik vo vseobecnej detskej nemocnici a to tak, ze odrezal mi kompletne celu vnutornu cast predkozky a zbytok vonkajsej koze mi nasil na hranu zaluda....

no tento stav nikto nechce skorigovat, lebo kazdy tvrdi, ze je to normalne....
navyse po druhom zakroku sa mi v nemocni trochu zamokvala ranka a prisusila sa mi gaza o penis. boal tam jedna taka mlada neskusena a netrpezliva sestricka, ktorej sa nechcelo cakat, kym sa mi samovolne ta gaza dostatocne odmoci a zavolala ma do kupelne, kde nikto nebol a tu gazu mi sadisticky strhla dolu, co velmi bolelo, a odvtedy mam na zaludi skarede hnede jazvovite flaky...
tie sa mi samozrejme nepacia, ale co komu dokazem, keda lekari navzajom kryju?
ani mi nechceli povedat, kto bol operater z jednej z tych dvoch operacnych knih...

este drobnost: vacsina chlapov mava pred sexom, ked su vzruseni kvapku lasky. Ja som ju nikdy nemal...tympadom to bez gelu nejde...a v poslednej dobe uz o to ani nemam zaujem...