tmave kruhy..

Príspevok v téme: tmave kruhy..
cefte

Prosim,neviete nahodou poradit co sa tyka tmavych kruhov pod ocami??nemam ich z nedostatku spanku ani zleho pitneho rezimu,zdedila som ich,akurat ma trapi ze ked som bola mala tak som ih nemala a teraz hej,neviete nahodou o nejakom zosvetlujucom ocnom kreme,teda ja si mylsim ze by taky mohl byt,ked su aj kremy na pigmentove tmave skvrny tak by mohol byt aj nejaky na kruhy pod ocami,neviete o nejakom?alebo o niecom co by ich zosvetlilo?okrem korektorov,make-upu,a pudrov

to mira

mira vies co je najvacsia sranda,ja mlieko ani mliecne vyrobky nepijem,tukov taktiez nemam vela vyska 173cm 51kg,sladkosti nejem vobec sem tam cokoladu min.70%nu a jem len morcacie maso.nerozumiem z coho to moze byt. :-(

mira

Na chrbte - ramena su zona hrubeho creva a dolu nizsie su to pluca, pripadne v strede je zona srdca. Tieto organy mas zanesene tuhym tukom a hlienom. Na pricine je najviac mlieko, ma pomer nasytenych mastnych kyselin k nenasytenym 13:1. Mal by byt v strave opacne 1:3. Mozu to byt aj tuky z masa /hovadzie ma tiez pomer 13:1/alebo hlien z bielej muky. Ak su vyrazky zapalene, tak je tam potrava pre bakterie cukor.
Precisti sa potravinami ktore maju vlakninu, B vitaminy a ktore tvoria zasadite prostredie v tele.

eliska

Ja pouzivam na kruhy pod ocami specialny pristroj NoTime a som spokojna. Dozvedela som sa o nom od kamaratky, ktora si ho kupila hlavne na vrasky. Dobre je pouzivat ho aj s kozmetickymi pripravkami pre zvysenie ucinku. Predavaju ho na shop.indevion.sk

to mira

mira ked mam vyrazky-akne len na chrbte uz asi 2 mesiace dovtedy som mala cisty chrbat co to znamena?co nemam v poriadku?najprv som myslela ze to je z prasku na pranie ale neni.

mira

Wyky, to je zona sleziny /a slinivky/. Je preťažená a trpí lymfatický systém. Je preťažený z množstva nasýtených mastných kyselín v strave, cukrov a kyselín, prípadne toxinov. Všimni si najnovšie foto Patricka Swayze. /neskomolila som ho ?/

wyky

Ahojte, ja sice nemam kruhy pod ocami, ale tiez take tmavsie miesta, pri nose, tam kde drzia okuliare, ani neviem ako sa to vola ale dost ma to trapi, neexistuje nieco na to? dakujem

to all

na kruhy su super vrecuska zeleneho caju ale chladene,cize po vyluhovani caju sup s nimi do chladnicky,dost dobry je aj taky ocny gel z avonu taky modry stale treba mat pripravky na oci v chladnicke a potom dobre kryje korektor z oriflamu,ja som spokojna.a ten ocny gel si vacsinou davam aj na noc a rano nemam uz skoro vobec opuchnute

inuska

ahojte ja mam tie problem s kruhmi pod ocami ale mne videit len okolo oci take žily co si mam na to davat?vyskusala so aj korektorku uuž od miss sporty ale aj tak ich vidiet poradte prosim dakujem

katarinazilina

mne pomaha seeing is believing od Oriflame, ale pouzivam aj korektor. memyslim si ze kruhy niekedy ulne vyblednu, ale dobrou kombinaciou ocneho kremu a korektora sa daju spravit zazraky