Pulz nad 100

RNG

ooo, na tachykardiu som uz napisal vsetko, co som si myslel, ze by mohlo pomoct.
Snad nieco z toho ti zaberie.Najviac dufam na tie mineraly, lebo nervove signaly su znacne ovplyvnene stavom mineralov.
Na druhe miesto bu som dal hladinu neurotransmiterov(preto 5-HTP a st John's Wort a vitaminy B)

ooo

no, ja verím v to, čo RNG hovorí, že lieky na všetky choroby sú v prírode... Ale RNG tak mi povedz, čo na ten tep, aby som nemusela brať ten Concor? Ja mám totiž takú celkovú slabosť a doktor tvrdí,že to je z toho... teda ten všeobecný, ktorý sa pasuje aj za internistu

RNG

Luba, ja neponukam ziadne lieky, len potravinove doplnky.
A v prirode su miliardy latok., vacsina este vobec nepreskusane, ovela viac, nez je syntetickych lieciv.A mnohe su aspon tak dobre, dokonca ucinnejsie, nez lieky.
Homeopatia je zalozena na fikcii, ze ked najdes latku ktora vyvolava rovnake priznaky, nez ma tvoja choroba, treba ju rozriedit na milionkrat(2 na 8mu) a pomoze ti liecit. Ziadny dokaz, ziadny vyskum podla modernych metod, kde je tzv. placebo efekt vyluceny.
Kedze je to malo ucinne, len placebo efekt a neohrozuje spotrebu farmaceutik, tak proti tomu zdravotny priemysel nebojuje ako proti potravinovym doplnkom, ba dokonca to ucia na medickych fakultach.

lˇuba

Mám ho od kardiologa,ale beriemle len po 1/4 lebo mi klesal aj tlak. Keď sa ti zdá ,že ti je celá tabletka veľa,skús zobrať menej.

lˇuba

Ja užívam coronal,je to niečo podobné.Skus ho ukecať a keď nie choď za kardiologom sama,možno ťa zoberie.

wia

ja by som sa aj dala najprv vyšetriť, lenže doktor ma nechce nikam poslať, on mi furt pchá ten svoj concor a tvrdí mi, že kardiologovi nie je treba ísť...