prosim poradte...

Príspevok v téme: prosim poradte...
natalii

Mam 20 rokov, trojrocny vztah.. Mam ho rada, lubime sa, no poslednu dobu sme to so sexom dost prehanali.. Nepouzivali sme ochranu, no nikdy sa vo mne nespravil.. Tabletky som brala 2,5 roka, od leta neberiem.. Posledny menzes som mala 25.10, teda mi uz meska pol mesiaca. Pondelok som si robila test, nastastie bolo negativne.. viete mi niekto poradit, ci mi to moze meskat aj napr. kvoli tomu ze som prechladla.. Pondelok idem k doktorovi..Poradte..

natalii

no lahko sa hovori ze netul sa k niekomu, na kom ti zalezi.. Dakujem Panika.. Pojdem urcite, vsak sa uvidi, no ja tomu testu este stale verim...

panika

Po vysadeni HAK treba pockat, kym sa upravi menstruacny cyklus a znovu zacne ovulacia. Niekedy to trva aj 2 mesiace. Takze teraz mas velke riziko otehotniet -neda sa urcit, kedy pride k ovulacii. Chod na gyndu, nech ti pichne vyvolavacku-ale POZOR na nechraneny sex, kym dostanes menzes. Moze sa ti stat, ze otehotnies prave po tej vyvolavacke

natalii

dakujem andi, len neviem ako moc su pre mna tie tabletky spolahlive.. ja viem 99.99%, no co ak som ja tá 0,01 som prave ja... Nikdy mi to nemeskalo, preto chcem vediet dovod preco mi to meska...