Mikoza, je to ono?

Príspevok v téme: Mikoza, je to ono?
prosim pomozte

JA BY SOM SA CHCELA SPYTAT CI SA DA MIKOZA CHYTIT AJ INAK AKO POHLAVNYM STYKOM..DAKUJEM VELMI PEKNE..A ESTE AJ HPV VIRUS CI SA DA CHYTIT INAK AKO POHL,STYKOM BO SOM CITALA ZE TO MOZES DOSTAT AJ KED SI NA KUPALISKU SADNES NA KACHLICKY A NEJAK SA TO DO TEBA DOSTANE..AAA STRASNE SA BOJIIIM..POMOOOC. :,(

hmmmmmmmmm

mykoza-pliesnove ochorenie je dosledkom znizenej imunity.Na nasej kozi a na celom tele /a v tele../zije nespocetne mnozstvo bakterii ale i plesni.nas imunitny system ich drzi pod kontrolou.oslabenim/nespravna strava, ine ochorenia, i stres ale aj ine faktori/porusenie kyslej bariery na kozi,posvoveho prostredia, crevnych laktobac./ /mozu imunitu znizit a tak prihravat bakteriam a plesniam na rast.mas zrejme na mysli posvovu mykozu.v posve je kysle prostredie, ktore je udrziavane vdaka specialnym bacilom/doderleinove tycinky/ak sa ich mnnozstvo znizi, mozu sa plesne premnozit/a maju k tomu idealme prostredie-teplo a vlhko.plesne a kvasinky mozu zit aj na muzskych pohl.chorobach, a mozu byt prenasane stykom, a pri nedostat.okysleni posvy moze dojst k naneseniu este viac kvasiniek.posvove prostredie narusaju hormon.vykyvy/aj antikoncepcia/,stres ale i prehnana hygiena/vyplachy a parfem.mydla, peny do kupelov../

barbinka

Aj ja mam HPV virus. ma ho vela zien a ani o tom nevedia. ani mikozu ani HPV nemusis dostat len pohlavnym stykom. ale ak to mas ty, uz to ma aj partner. a nicoho sa neboj, chodievaj pravidelne k doktorovi, lebo HPV mpoze viest k rakovine krcka maternice.