Nutkanie na wc pri sexe

Príspevok v téme: Nutkanie na wc pri sexe
miminka222

V poslednom čase sa mi stáva, že keď ma partner tam dole robí ústami, vždy na tom istom mieste, mám pocit nutkania na wc. Radšej odskočím na wc, lebo som si neni istá, či to je moč abo to, čo ide zomňa von, keď som vzrušená. Prosím, čo s tým robiť? Má niekto podobný problém?

patula

aj mne sa to stava ze mi treba cikat tak teraz uz viem ze je to orgazmus,,,oka poddam sa tomu, lebo priatel by raz uvidel moj vystrek a ochutnal ho

kabaka

www.zdravie.sk

Ahojte,
takze take male moje skusenosti (nase, priatelka totiz sedi pri mne).
Mam s priatelkou 3 rocny sexualny vztah, spolu sme vsak uz o nieco dlhsie. Prve dva roky sa nam nic take nestalo. Sex bol super, ale ziadne vystreky. Stale vsak pri sexe pocitovalo nutkanie (vraj ako keby jej bolo treba na wc). Nemohla sa preto uplne psychicky uvolnit, bala sa, ze by sa mohla - pocurat (teraz sa jej uz smeje) :) .. kedze mne osobne by to nevadilo, tak som jej povedal, nech sa uvolni, ze mne to prekazat nebude. BOLO TO SUPER. Priatelka tvrdi, ze hned jej bolo jasne, ze mala orgazmus, mna zas potesilo, ze bolo uplne zrejme, ze to co predviedla nemalo s WC nic spolocne. Bola to tekutina, vystrekovana asi v 4-5 intervaloch, ziaden pach ani farba. Priatelke sa po zazitku dost ulavilo a odvtedy s tymto nemame problem. Niekedy sa nam to podari zopakovat viackrat za sebou. Pravda je sice taka, ze priatelka je viac citlivejsia na klitoris a moje prsty ako na samotne milovanie. Treba vsak skusat a hlavne sa nebat porozpravat sa o pocitoch pri milovani. To co sme tu precitali, ze je mozne striekat iba pri drazdeni bodu G nie je pravda, pretoze casto priatelke iba drazdim z vonku klitoris a ziadnym sposobom nevnikam do vnutra. Podla mna je zaklad v tom aby dievca uz malo za sebou viac sexualnych zazitkov a vedela sa uvolnit, strach z toho ze otehotnie urcite na kvalite sexu neprida. (mozno aj preto na viacerych forach sa docitate, ze mladsie dievcata dosiahnu vystrek skor, ked ich chlapec robi rukou).
Co sa tyka techniky ako drazdit klitoris, podla mna je to individualne, treba vsak skusat. Ja som si nechal poradit od priatelky, ktory pohyb a na ktorom mieste ju najviac drazdi.. a vysledok sa rychlo dostavil. Dokonca niekedy sa stane, ze ak sme velmi roztuzeni, staci spravit par pohybov a orgazmus je na svete.
Prajeme Vam v tomto vela stastia...

kabaka

www.inzine.sk

Orgazmus a cikanie - ženský organizmus

Zatiaľ som nezažila veľa orgazmov, takých, že sa s vami pohne zemeguľa. Dosť mi lezie na nervy, že vždy, keď k tomu dospievam, tak dostanem obrovské nutkanie na cikanie. Keď ho prekonám, orgazmus je preč a už sa nič viac nedeje. Nebaví ma to, chcela by som vedieť, čo sa to so mnou deje.

vyjadrenie odborníka:
Nutkanie na cikanie počas súlože nie je u žien nič neobvyklé, podľa všetkého to súvisí s dráždením slávneho bodu G. Toto nutkanie na malú potrebu sa prejavuje aj napriek tomu, že si žena pred súložou vyprázdnila močový mechúr. Myslím, že ústup Vášho orgazmu je spôsobený tým, ako sa usilujete silou vôle toto nutkanie prekonať. Ak Vám môžem navrhnúť, skúste raz toto nutkanie neprekonávať, ale sa mu odovzdať, a to tak, že necháte veciam úplne voľný priebeh. V krajnom prípade Vám v okamihu orgazmu naozaj unikne obsah močového mechúra, teda sa pocikáte. No a čo? Na Vášho partnera to možno zapôsobí prekvapivo, ale iste nie poburujúco. Skôr sa však domnievam, že pôjde o tzv. ženskú ejakuláciu, teda že v okamihu orgazmu nepôjde o výstrek moču, ale tekutiny, ktorá s močom nemá veľa spoločného. Ženský ejakulát má podobné zloženie ako mužská prostatická tekutina. Jeho množstvo je rôzne, od pár kvapiek až po naozajstnú záplavu šťastia. Ak máte rozumného milenca, tešte sa spolu, ak máte upätého truľa, vymeňte ho.

kabaka

baby, ja nemám partnera, nemala som ešte ani pohlavný, ani orálny styk. zato viem, že som bola blízko ku klitoriálnemu orgazmu - aspoň myslím. Lebo mám rovnaký problém - a pritom nejde o sex... Mne úplne stačí, že si začnem čítať nejakú erotickú literatúre a začne mi zvierať žalúdok a treba mi na WC. Ale ako som sa dočítala v múdrej literatúre - tak ako má muž ejakulúciu - výstrek semeja - tak majú aj ženy výstrek tekutiny - a nie je to moč...

Ucitel

Vešetky holky a ženy čo sem píšete napíšte Mne aj Ja vám to vysvetlím mi na Adresu Samotar3@azet.sk a aj Tému.... nebojte sa všetko je v poriadku...

cia

Mne sa to tiez vzdy stavalo, ale neodbiehala som, to mi prislo dost blbe, odbehnut si na zachod urpostred niecoho...tak som mu iba naznacila, ze nema prstekom tak tlacil alebo co prave robil. Lenze nedavno sa mi stalo, ze som to chcela co to spravi, lebo tiez som sa vzdy predtym isla vycikat...a stalo sa to, ze to sice bol super orgazmus, ale to, co zo mna vyslo, bol z velkej casti moc...nebolo mi to prijemne, ale myslim, ze dotycny to zobral uplne bez problemov :) Preto vlastne dodnes neviem, ako to cele je :)

regina

lienocka, takse to neni moc? a bol to klitorialny abo vaginalny orgazmus? mne sa to strasne paci, ale pak mam strasne nutkanie na wc... moze sa stat, ze ked to v sebe drzim, cize som neni uvolnena, uz pak to zo seba nedam von? sa mi to minule stalo, som bola mimoriadne vzrusena ale nic neslo von.. mohlo to byt tym, ze som nebola uvolnena a drzala to?

ninnika

lenzeb tento vas pocit nutkania na WC je bud kvoli bodu G alebo iba kvoli tomu ze vam drazdni trubicku mocoveho mechura...takze to vsetko nemusis byt iba G ...

jajaj

jajaj thak preto ma nutka na mocenie,,,a thak co baby ked moze xalan striekat thak aj my a co?? Nie je nas vela hm...xixixi presne ako lienocka treba sa uvolnit,,,a potom jaaj mozno budem aj ja striekat xixi,,,to bude utierania