VIanoce v pohode a bez stresov

Príspevok v téme: VIanoce v pohode a bez stresov
sunshine

Ahojte baby, v nadpise tejto temy je presne to, co nam vsetkym najviac zelam pod stromcek. hovori sa, ze nad kazdou nasou lopatkou lieta jeden strazny anjel. takze... jeden, nech pocas sviatkov bdie nad hojenim nasej dusicky, druhy nad hojenim tela. Drzim vam palce, nech tych svojich anjelov posluchate:-)) a este raz dik za toto skvele forum, urcite su stovky takych ako ja, co casto neprispievaju, no citaju stale... ani neviete, kolko vela mi vase povzbudive slova dali. dakujem

Alternativa

Barbinka,
asi prave Tebe som dnes rano napisala, co mas urobit, ak sa Ti tato tema zda byt divna - pod skratenym nickom Alti. Vies, je treba nielen rozpravat, ale aj pocuvat, len tak clovek moze vonat "clovecinou". /Juj, Vrr - ak sem niekedy mrknes - to slovo si veru nemala rada. Rada si spominam na nase niektore nocne rozhovory :o)/.

barbinka

Ja som sa pýtala, na čo sa zakladá taká hlúpa téma, že vianoce bez vracania. Však to je choré. Nie ste normálne.

evcca

tiez mam strach pred sviatkami, je to velke pokusenie, ale snazim sa drzat 12krokov anonymnych alkoholikov a zit pre dnesok, co bude zajtra, bude zajtra, nech zostanem bez vracania aspon dnes.

elka

sunshine,ďakujem,ale to by znamenalo že by som nemohla byť doma bo ak som doma tak jem a ak jem tak zvraciam,ak nejem tak nič a nejem už vôbec v nečijej prítomnosti a mimo domu,takže diki ale ja by som musela mať pri sebe diabla a anjela v jednom bo inak ma nezadržia alebo nedonútia

anna15-16r

Ja sa až panicky bojim takychto sviatkov (Velka Noc,Vianoce,Narodeniny...atd) viem že cez ne sa vela papa a neda sa vtedy povedat že diétujem a tak.lebo ved taketo sviatky su len 1za rok... neviem čo mam robit,bojim sa že po sviatkoch budem mat minimalne 5-10kil na sebe... naši do mna tlačia stale a teraz budu vynimočne tlačit...čo mam robit aby som jedla a nepribrala???
Ja ozaj priberem aj z mini maleho kuska mäsa a mam nafuknute brucho....PROSIM O RADY,DAKUJEM (mimochodom mam 15r a vaha 60kil a vyška 170cm)

alti

Mozno sa niekomu bude zdat, ze je divne dat sem takuto temu...rozhliadnite sa po okoli a uvidite, kolko hlavne dievcat a zien ma tuto vaznu diagnozu - poruchy prijmu potravy. Nevhupli do nej len svojou nerozvaznostou /ako si vacsina ludi mysli/, je tam vyrazny "prispevok" ich blizkeho okolia, nezvladnutych situacii...Verim, ze hlavne v tomto vianocnom case nebude chybat dobre slovo medzi nami, ludmi. Prajem Vam, aby sa Vam splnili Vase priania, aj tieto od Sunshine. Lebo ti anjelikovia, ked vidia, ze my nebojujeme a nepomahame im, tak sa tiez unavia a vycerpaju, nedajte im k tomu sancu. Chcu nas mat pri sebe stastnych a zdravych :o).