Skúsenosti s cipralexom

usiko

no, neviem, ja som sa vcelku aj nalakala, lebo som pred cipralexom doahovala orgazmus pri kazdom jednom sexe, a po zobrati prvej polky cipralexu ani za svet....a informacia, zenebudem ho mat ani po dobrati, am sokovala, pretoze by som sa mozno vzliecila z depky a dostala dalsiu z neuspokojiveho sex. zivota...to nerisknem, lebo sex bez orgazmu je pre mna nepripustny...beriem 5 HTP a pomaha, takze je to oki...

graima

inak vraj ked sa vysadi cipralex, teda po ukonceni liecby, tak by sa do troch mesiacov mesiacov malo vsetko vratit k norme. mate s tym niekto skusenosti?

usiko

ALIANE, nie si taka, podla mna je to to, ze mas tiez nedostatok serotoninu...popytaj o radu RNG ale asi ti odporuci to, co mne:5 HTP a St. Johns Wort.....ale nestaci, to musis na sebe pracovat, vzdy, ked ta prepadnu zle myslienky, musis bojovat a nepoddat sa im, povedat si, ze na tom nezalezi, ze tvoj zivot je fajn....presviedcaj samu seba, ze je vstko oki, najdi si veci v zivote, ktore su pre teba pozitivne adopuj sa nimi....ja viem, mne sa teraz lahko dari, lebo je tyzden a ja som v pohode, a ked pride piatok, depka je tu, ale budem sa jej branit vsemozne, aj ked je to nesmierne tazke....

aliane

ani ja nemam kamaratov, za to moze asi aj moj strach z ludi a to vsetko, najhorsie je, ze sa zo mna stava zly clovek, som taka ako som nikdy nechcela byt, zla a nervozna a zakerna, nikdy som taka nebola, stala som sa najhorism obrazom samej seba. a neviem s tym nic robit, pretoze sa snazim, ale vzddy pride nieco co to pokazi, som zla neuroticka zenska a taka veru byt nechcem. som taka utrapena, ze nedokazem ine,mrzi ma to

usiko

lencok, ja mam asi problem ze mam malo serotoninu, cez tyzden, ked pracujem tak moj mozog aj telo funguje naplno a v piatok pride depresia, ze som tu nanic, nemam kamaratov, vsetko je zle atd...a placem...ale v pondelok je to zase oki...zacala som brat 5 HTP a objednala som si St. Johns Wort a jdnoducho to zvladnem s tymito vecami, lieky nechcem ani videt...moznost ze sa mi to nepodari ani neberiem do uvahy....takze pocuvaj rady RNG.....a preco lekari predpsuju lieky? Hovori vam nieco slovo biznis?

hmmmmmmm

citala som tu ze s prvou tabletkou prislo zlepsenie ale aj od tej doby nemala orgazmus ved ja uz len koli tomu by som mala depku ze by som nemala orgazmus a nie ze zlepsenie to je potom otazne kto co berie za zlepsenie

aliane

ja som sa rozhodla, ze si ho nedam, ale nerozumiem potom, preco ho lekari predpisuju, ked ma taketo vedlajsie ucinky, myslim ze su aj lieky, ktore nemaju tolko vedljsich ucinkov, tak preco potom nepredpisuju tie? kazdopadne by mali pred tym aspon pacienta varovat. mysilte ze mozem ist k doktorke a vypytat si nejake druhe? ze mi za to nevynada? lebo ja sa bojim, lebo uz jedny mi nerobili dobre a teraz zase dalsie a tak neviem. bojim sa.