Chronický únavový syndróm

Príspevok v téme: Chronický únavový syndróm
alexia1

Viete mi s ním niekto pomôcť? Nemám ho diagnostikovaný, lekári vlastne nevedia, čo mi je, ale padla už aj táto alternatíva. Som príšerne unavená takmer stále, ráno sa zobudím a chce sa mi strašne spať, režú ma oči, som slabá neuveriteľne, malátna, nič nevládzam, niekedy sa mi ani pohnúť nechce. Zažili ste to? Alebo poznáte niekoho, kto to má tiež? a viete poradiť? Ďakujem. P.S.. Mám to už niekoľko rokov a nedá sa toho zbaviť...

radca

No a este k tej dlhodobej teplote 37-38, ktoru niektori spominaju. Ta myslim neni nasledkom infekcie, ale dehydratacie-straty tekuin

[zruseny12]

RADCA A TY BERIES TIE VIT.SK.B?LEBO JA SI MYSLIM,ZE KED ICH VYNECHAM OKAMZITE SA MI UNAVA PREHLBY,LEBO RAZ SOM TAK ICH VYNECHALA,A PO PAR DNOCH SOM ZISTILA,ZE NEMOZEM ICH VYNECHAT A KED SOM ICH ZACALA BRAT TAK MA TO ZASE POSTAVILO NA NOHY A mAGNUM B6 JE DOBRE....JA MAM MALO AJ ZELEZA AJ B-VIT. AJ VALNIKU TAK TO ASI JEDNO Z DRUHYM SUVISI IDE TO RUKA V RUKE...TA KAPKA MI VELMI POMOHLA...ZE MI TAM ZISTILII MALO VIT.B ATD.INAK KTOVIE KDE BY SOM BOLA...

[zruseny12]

presne radca ako pises,kazdy si mysli ze clovek je lenivy a nechce sa mu pracovat ja som mala ten problem len nedavno v praci,a to som niekedy pracovala 12-nastky aj 24-ky a nikdy mi nic nebolo a teraz ty uboziaci zdravi ked clovek povie,ze nevladzem tak na cloveka pozeraju ako na lenivca-aspon rok by som priala byt niekomu kto mi neveri v mojom tele tak by utekal kade lahsie a nechcel by ostat v mojom tele ani keby som mu davala milion...malo kto to pochopi,ako sa clovek citi...

[zruseny12]

jajboli uz som davno vstala,len som nemohla spat tak som len tak relaxovala...ten ryby olej je spolu aj z vapnikom...a ja mam tiez ten chronicky unav.syndrom...jajboli...

RNG

radca, biologicke zbrane sa vyrabali vsade na svete, v Nemecku, Anglicku Rusku aj v USA. Do dnes ich vyrabaju v krajinach tretieho sveta potajomky.
Co vselico uniklo von, o trom sa len teoretizuje. Nikto si to otvorene neprizna. Snad najviac sa to dostalo na verejnost v USA(menej kontrolovana tlac, ako inde)

radca

Tyka sa to uplne vsetkych. neviem, ci na to existuje cislo diagnozy (na Slovensku asi nie). Keby si to mala, tak urcite o to vies. Do prace chodim, ale je to takmer nemozne.

dr.jajbolí

A smiem sa opýtať na vek a či pracuješ? Ako sa dá s tým chodiť do práce? Ten vek ma zaujíma preto, či je to choroba aj mladej generácie. A Akože sa na to liečiš? Chodíš aj na kontroly niekam? Je to ako dokázateľná Dg. - z krvi?

radca

Jajboli,

mam "Chronicky unavovy syndrom"- to je taka diagnoza, ze je pre teba kazdy den "peklo". A ostatni sa na teba divaju ako na lenivca, alebo hypochondra, ale len ty vies, ze to neni pravda.